Fyzický

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve městě Wusu City v Sin-ťiangu

souhrn

Tianshan Net News (fotografoval korespondent Kang Li, Wang Yun a Mao Yong) 12. června před obecní budovou Wusu v Sin-ťiangu stálý výbor městského výboru Wusu, výkonný náměstek starosty a zástupce tajemníka politicko-právního výboru Gong Hongxing a šéfredaktor kanálu CCTV pro mikrofilmy Yang Caiwang podepsali dohodu o spolupráci při založení čínského filmového města Micro ve Wusu City. Toto je také první projekt města pro mikrofilmy v západní Číně.Stavba projektu

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve městě Wusu City v Sin-ťiangu

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve městě Wusu City v Sin-ťiangu-0

  Tianshan Net News (fotografoval korespondent Kang Li, Wang Yun a Mao Yong) 12. června před obecní budovou Wusu v Sin-ťiangu stálý výbor městského výboru Wusu, výkonný náměstek starosty a zástupce tajemníka politicko-právního výboru Gong Hongxing a šéfredaktor kanálu CCTV pro mikrofilmy Yang Caiwang podepsali dohodu o spolupráci při založení čínského filmového města Micro ve Wusu City. Toto je také první projekt města pro mikrofilmy v západní Číně. Dokončení projektu dále rozšíří řetězec průmyslového cestovního ruchu ve městě Wusu City, rozšíří turistické butikové projekty a podpoří rozvoj ekonomiky cestovního ruchu.

První „China Micro Film Town“ v západní Číně se usadilo ve městě Wusu City v Sin-ťiangu-1

   Yang Caiwang, šéfredaktor kanálu mikrofilmů CCTV, potvrdil práci výboru městské strany Wusu a městské lidové vlády při úsilí o založení čínského města pro mikrofilmy. Zároveň uvedl, že s dokončením města mikrofilmůVýrazně to podpoří a vyzařuje ekonomický rozvoj města Wusu.

   Uvádí se, že China Micro Film Town je nová průmyslová ekonomika, ve které China Micro Film Culture Media Center integruje různé výhodné zdroje a rozšiřuje řetězec průmyslu mikrofilmů. Hlavní obsah tvorby, natáčení a produkce mikrofilmů je integrován do festivalů.

   , kongresy, výstavy, velké akce, cestování,Charakteristické město mikrofilmů se zábavou a sportem. V souladu se záměry spolupráce obou stran plánuje projekt Huaxia Micro Film Town investovat 100 milionů juanů s 2 000 akrů stavební půdy a podporovat výstavbu módních hotelových klastrů, barů, pěveckých barů, kin (sálů), kávy obchody, studia mikro filmů, hvězdné supermarkety a gurmánské jídlo. Ulice, VR Experience Hall, výstaviště Micro-Film Trading atd.

  Po dokončení projektu bude pravidelně každoročně pořádat národní akce mikrofilmů, mikrofilmy „Pole Shooting Contest“, víkendové koncerty, hudební karnevaly a další aktivity. Bude fungovat jako národní charakteristické město, národní kulturní inovační základna a mikrofilm.

Stálá základna konference a okolní centrum pro vypořádání transakcí s autorskými právy na mikrofilmy a mikro-videa. Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.