Sportovní

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy

souhrn

China Economic Net, Peking, 13. června. Podle webových stránek CBRC porušila správa hypotečního úvěru na bydlení China Postal Savings Bank zákony a předpisy a pobočka dohledu nad Shaoxing v Čínské bankovní regulační komisi dostala pokutu 300 000 juanů. Základem pokuty je: „Oznámení čínské bankovní regulační komise o dalším posilování řízení úvěrových rizik v realitním průmyslu“ (Yin Jian Fa [2008] č. 42);„Čínská lidová republika

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy-0

  China Economic Net, Peking, 13. června. Podle webových stránek CBRC porušila správa hypotečního úvěru na bydlení China Postal Savings Bank zákony a předpisy a pobočka dohledu nad Shaoxing v Čínské bankovní regulační komisi dostala pokutu 300 000 juanů. Základem pokuty je: „Oznámení čínské bankovní regulační komise o dalším posilování řízení úvěrových rizik v realitním průmyslu“ (Yin Jian Fa [2008] č.

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy-1

   42);Články 21 a 46 „zákona Čínské lidové republiky o bankovním dohledu a správě“. Původní text trestu je následující: Formulář pro zveřejnění informací o správním trestu pobočky čínské bankovní regulační komise (Shaoxing pobočka poštovní spořitelny) v oblasti dohledu nad Shaoxingem Číslo rozhodnutí o správním trestu Číslo dokumentu Shaoyinjian Jujue (2017) č.

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy-2

   5 Název nebo Název strany, která bude potrestána Jméno právního zástupce (hlavní odpovědné osoby) Poštovní spořitelny v Číně Jméno pobočky Shaoxing Hlavní porušení zákonů a předpisů Qin Jianping (příčina případu) Správa hypotéky na osobní bydlení Obezřetná administrativní pokuta „Čínská bankovní regulační komise pro další posílení řízení úvěrových rizik v odvětví nemovitostí“ (Čínská bankovní regulační komise (2008) č.

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy-3

   42);Články 21 a 46 „Zákona Čínské lidové republiky o bankovním dohledu a správě“ Rozhodnutí o správní sankci uložilo pokutu 300 000 RMB. Název agentury, která učinila rozhodnutí o sankci Datum rozhodnutí o sankci přijaté pobočkou dohledu Shaoxing Čínská bankovní regulační komise 16.

Poštovní spořitelna Shaoxing Správa osobního bydlení s hypotečním úvěrem porušuje zákony a předpisy-4

května 2017 den.