Soutěž

Střednědobá asociace vydala čtyři pravidla pro disciplínu, aby spolupracovala se seznamem futures na ropu

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 13. června. Prozatímní asociace zveřejnila informace o 13. S cílem spolupracovat se seznamem futures na surovou ropu reguluje a vede futures společnosti k poskytování futures brokerage a služeb pro zahraniční obchodníky a zámořské zprostředkovatelské instituce zabývající se domácím obchodováním s futures. Pro služby vypořádání vypracovala Čínská asociace futures „„ Zahraniční obchodníci podílející se na domácích konkrétních druzích

Střednědobá asociace vydala čtyři pravidla pro disciplínu, aby spolupracovala se seznamem futures na ropu

Střednědobá asociace vydala čtyři pravidla pro disciplínu, aby spolupracovala se seznamem futures na ropu-0

  Web Securities Times (www. stcn. com) 13. června.

Střednědobá asociace vydala čtyři pravidla pro disciplínu, aby spolupracovala se seznamem futures na ropu-1

   Prozatímní asociace zveřejnila informace o 13. S cílem spolupracovat se seznamem futures na surovou ropu reguluje a vede futures společnosti k poskytování futures brokerage a služeb pro zámořské obchodníky a zámořské makléřské instituce zabývající se domácím obchodováním s futures. Pro služby vypořádání vypracovala Čínská asociace futures tři pokyny ke smlouvě, pokyny, pokyny a pokyny (platí pro zámořské makléřské instituce pověřující společnosti futures obchodováním s domácími futures). V souladu se zvláštními potřebami zámořských obchodníků účastnících se tuzemského obchodování s futures byly revidovány původní pokyny asociace.

Střednědobá asociace vydala čtyři pravidla pro disciplínu, aby spolupracovala se seznamem futures na ropu-2

Výše uvedená pravidla disciplíny byla přezkoumána a schválena na 13. zasedání čtvrté rady sdružení a jsou tímto vydávána. (Securities Times News Center).