Válečný

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay

souhrn

Minulý víkend byly hlavní výstavní haly autosalonu v Chongqing v roce 2017 přeplněné a hlavní výstavní stánky byly zablokovány hustým davem lidí. Včera na stánku Lamborghini dav diváků zvolal: tak mladý, možná jen v počátcích dvaceti! Ukázalo se, že tento mladý muž narozený v 90. letech z Chongqing,pouze v

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay-0

  Minulý víkend byly hlavní výstavní haly autosalonu v Chongqing v roce 2017 přeplněné a hlavní výstavní stánky byly zablokovány hustým davem lidí. Včera na stánku Lamborghini dav diváků zvolal: tak mladý, možná jen v počátcích dvaceti! Ukázalo se, že tento mladý muž narozený v 90. letech z Chongqing,Po pouhých 20 minutách si přímo rezervoval superauto s cenou 3,6 milionu juanů. „Tento muž je velmi dobře obeznámen s výkonem Lamborghini Huracan, od testovací jízdy po krátkou komunikaci s prodejním konzultantem, trvá přibližně 20 minut před a po.

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay-1

  “ Prodejní konzultant řekl otevřeně.

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay-2

   Spotřeba energie lidí v Chongqing je velmi silná, takže se špičkovým značkám luxusních automobilů daří dobře. 5.

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay-3

   den před výstavou si 10 bohatých lidí z Čchung-čching a Guizhou pořídilo miliony luxusních automobilů Bentley. V současné době jsou GT, Flying Spur a více než 4 miliony RMB vyprodány ze skladu. Mulsanne, jediný existující vůz s cenou 6,38 milionů juanů, obdržel několik objednávek záměrů a očekává se, že bude prodán v příštích několika dnech výstavy. Objednávky mají Aston Martin, Lamborghini, Ferrari a další superauta.

Chongqing Auto Show 90 Lamborghini chainstay-4

Kumulativní prodej Maserati je navíc více než 20 kusů a prodej Porsche dosáhl více než 30 kusů. .