Přírodní

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů

souhrn

Hualong.com, 13. června v 18:35 (Reporter Huang Yu) V životě trápí mnoho lidí herniace bederního disku, ale je jen velmi málo pacientů, kteří včas navštíví lékaře. Profesor Yan Yi ze subšpecializované skupiny pro neurochirurgii páteře první nemocnice medicíny kritické péče uvedl, že klinicky je mnoho pacientů s bederní disk herniace ve velmi vážném stavu, když navštíví lékaře.Když se ptáte na anamnézu

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů-0

  Hualong. com, 13. června v 18:35 (Reporter Huang Yu) V životě trápí mnoho lidí herniace bederního disku, ale je jen velmi málo pacientů, kteří včas navštíví lékaře. Profesor Yan Yi ze subšpecializované skupiny pro neurochirurgii páteře první nemocnice medicíny kritické péče uvedl, že klinicky je mnoho pacientů s bederní disk herniace ve velmi vážném stavu, když navštíví lékaře.

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů-1

  Když se ptali na anamnézu, všichni řekli, že příznaky se objevily dříve a diagnóza byla dříve, ale věřili, že herniace bederní ploténky byla jen menší nemocí a nebylo třeba věnovat příliš velkou pozornost zpoždění léčby . „Ve skutečnosti může bederní meziobratlová kýla vést k extrémně vážným následkům.

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů-2

  “ Řekl Yan Yi, například, pacient má bolesti dolní části zad,Pokud se časné příznaky bolesti dolních končetin, necitlivosti a parestézie neléčí, jak onemocnění postupuje, může herniovaná meziobratlová ploténka způsobit stlačení míchy a nervů. V této době může mít pacient problémy s chůzí, dokonce i ochrnutí svalů, a inkontinence.

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů-3

   Počkejte.

Počet pacientů s bederní spondylózou přesáhl v mé zemi 200 milionů-4

   Herniace bederního disku proto nesmí být ignorována. Statistiky Národní komise pro plánování zdraví a rodiny ukazují, že počet pacientů s bederní spondylózou v mé zemi přesáhl 200 milionů, z toho 15,2% jsou pacienti s bederní hernií. Co byste tedy měli dělat, když se ve vašem životě setkáte s hernií bederní ploténky? Yan Yi uvedl, že v případě herniace bederního disku nebo podobných příznaků musí pacienti včas vyhledat lékařskou pomoc, aby určili závažnost stavu a příčinu herniace.

  Klinicky je léčba herniace bederního disku hlavně konzervativní léčbou. Konzervativní léčba je hlavní léčbou herniace bederního disku. Více než 90% pacientů může léčit onemocnění konzervativní léčbou.

   Mezi hlavní metody konzervativní léčby patří odpočinek v posteli, masáž, trakce, obvod pasu a okluze. U některých pacientůKonzervativní léčba je již obtížně léčitelná a v této době je často nutný chirurgický zákrok.

Kdy tedy pacienti s bederní hernií potřebují operaci? Yan Yi uvedl, že je třeba věnovat pozornost následujícím situacím: bolest zjevně ovlivňuje normální práci a život; konzervativní léčba formálního systému je neúčinná po dobu 3 až 6 měsíců; způsobuje zjevné poškození nervů cauda equina, jako je zadržování moči a další abnormální pohyby střev. A poškození nervů se postupně zhoršuje; v kombinaci se zjevnou spinální stenózou, nestabilitou bederní páteře a extrémní laterální hernií disku. .