Válečný

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července

souhrn

Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Li Wenwu) 13. června se autor dozvěděl z organizačního výboru Mezinárodního festivalu cestovního ruchu Ili Tianma 2017 v čínské Sin-ťiangu, že slavnostní zahájení Mezinárodního festivalu cestovního ruchu Ili Tianma 2017 se bude konat u úpatí majestátní hory Tchien-šan 16. července se bude konat kulturní park cestovního ruchu Tianma na Erkant Prairie, který domácím i zahraničním turistům umožní zažít vášnivý velkoplošný umělecký stůl na louky a pastviny

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-0

  Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Li Wenwu) 13. června se autor dozvěděl z organizačního výboru Mezinárodního festivalu cestovního ruchu Ili Tianma 2017 v čínské Sin-ťiangu, že slavnostní zahájení Mezinárodního festivalu cestovního ruchu Ili Tianma 2017 se bude konat u úpatí majestátní hory Tchien-šan 16. července se bude konat Kulturní park cestovního ruchu Tianma na Erkant Prairie, který domácím i zahraničním turistům umožní zažít vášnivé velkoformátové kulturní louky a jezdecké soutěže. Rozeznej jasnou výzvu k největší události na pastvinách v Sin-ťiangu.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-1

   Rozumí se, že během tohoto Mezinárodního festivalu cestovního ruchu Tianma, Národního jezdeckého vytrvalostního turnaje, Grand Prix China Speed ​​Horse, Summitového fóra „Tianshan Horse“ 2017 a prvního čínského „Středoasijského fóra koňského průmyslu“, „Damei Zhaosu · Impression Freeze“ Výstava fotografie, koncert hvězd, "V Zhaosu mám více než 20 skvělých aktivit, jako je adopční událost adopce Tianmy, výstava podivných kamenů, večírek při ohni, festival lidové hudby, motokros, folklórní představení, kemp s vlastním řízením, konference s obchodními pozvánkami atd. Zhaosu v červenci Stovky květů na prérii jsou v plném květu, miliony akrů řepkových květů, sto tisíc akrů vonných květů perilly a sto tisíc cválajících koní cválajících v nekonečném moři různých květin. Zametání obrovské rozlohy prérie a pohoří Tianshan v dálce, to může být nazýváno velkou scenérií západu. Vstoupit do takového moře květin je jako vstoupit do rozlehlé říše snů - tyčící se sněhové vrcholy pohoří Tchien-šan se rýsují, obloha je temně modrá a průhledná a silnice, po které cestujete, byla ponořena do moře Zlaté květiny; vozidla jsou jako čluny, „vznášející se“ v květinách.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-2

   Ve vlnách je to jako sen. V okrese Zhaosu v Sin-ťiangu se konal mezinárodní festival cestovního ruchu Tianma s tématem „Kůň a svět“, který aktivně budoval kulturu Tianmy, zdůrazňoval ducha Tianmy a postupně prosazoval strategickou aktualizaci celkového odvětví cestovního ruchu v okrese Zhaosu. Zároveň okres Zhaosu neustále posiloval budování infrastruktury cestovního ruchu, zlepšoval funkce dopravy, trávení volného času, zábavy a komunikace a zvyšoval komfort cestovního ruchu.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-3

  Bezpečnost a přístupnost; současně s cílem zlepšit úroveň služeb cestovního ruchu proaktivně zavést různé preferenční politiky, které poskytnou turistům v regionu i mimo něj největší preferenční prostor, a otevřít široký tržní prostor pro rozvoj podniků cestovního ruchu. Od roku 1992 se v okrese Zhaosu koná festival cestovního ruchu Tianma již 25 let po sobě.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-4

   Tento festival přilákal pozornost nadšenců jezdeckého sportu a turistů z celé země i světa.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-5

  Zhaosu je všeobecně uznáváno jako nejlepší místo pro organizaci a rozvoj jezdeckých sportů a akcí v Číně.

Mezinárodní festival cestovního ruchu Čína Xinjiang Yili Tianma 2017 bude zahájen 16. července-6

Od roku 2013 je „festival Tianma“ identifikován jako festival cestovního ruchu na úrovni autonomní oblasti Xinjiang Uygur. Statistiky ukazují, že v roce 2016 kraj Zhaosu přijal 1,35 milionu turistů a vydělal 400 milionů juanů na příjmech z cestovního ruchu, což představuje meziroční nárůst o 26% a 38%. .