Regionální

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých

souhrn

V hlavním městě nadále přetrvává silný déšť a v posledních dnech je třeba držet deštníky. Reportér Li Yukun fotografoval pěší ulici Jiefangbei v hustém dešti a kolem projížděly deštníky různých barev. Foto reportér Li Yukun, Hualong.com, 13. června v 18:00 (Reporter Dong Jin) Deštivé dny v posledních několika dnech způsobily, že se lidé cítili jako „plesniví“. Víte, jak dlouho tento deštivý rytmus potrvá?Bude to pokračovat další týden. Podle města Chongqing

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-0

 V hlavním městě nadále přetrvává silný déšť a v posledních dnech je třeba držet deštníky. Reportér Li Yukun fotografoval pěší ulici Jiefangbei v hustém dešti a kolem projížděly deštníky různých barev.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-1

  Foto reportér Li Yukun, Hualong. com, 13.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-2

  června v 18:00 (Reporter Dong Jin) Deštivé dny v posledních několika dnech způsobily, že se lidé cítili jako „plesniví“.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-3

  Víte, jak dlouho tento deštivý rytmus potrvá?Bude to pokračovat další týden. Podle meteorologické observatoře Chongqing bude od dnešního dne po celém městě po tři dny nepřetržitě přeháňky, v některých oblastech se vyskytnou mírné až silné srážky. Hlavní město bude od dnešního dne dalších 7 dní téměř každý den zahaleno deštěm. Dešťové srážky v červnu dosáhly třetí nejvyšší hodnoty ve stejném období.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-4

  Živé sledování ukázalo, že včera v Čchung-čchingu byly v zamračený den přeháňky. Srážky jsou obvykle slabý déšť až mírný déšť, místní silný déšť až silný déšť, mezi nimiž má 5 srážkoměrných stanic v Čchien-ťiangu a Pengshui silný déšť s maximálním srážkem 67,4 mm (Marin v Čchien-ťiangu).

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-5

  Podle údajů z informačního centra meteorologického úřadu v Chongqing od 1. června od včerejška průměrné kumulativní srážky v Čchung-čching dosáhly 102,4 mm, což jsou 3. 50%, což je třetí nejvyšší hodnota ve stejném období od meteorologického záznamu, druhá pouze na 116 mm v roce 1975 a 104 mm v roce 1996. V hlavním městě Čchung-čching dnes opět silně pršelo.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-6

  Od 8:00 do 9:00 došlo ve většině oblastí hlavního města k rozsáhlým srážkám. Od 15:00 ještě existovala místa jako Dianjiang, Šizhu, Beibei, Hechuan, Bišan , Wansheng, Xiushan a Changshou v Chongqingu. Déšť se vyskytuje,Déšť postihuje většinou nejvyšší teploty obvykle kolem 20–25 ° C. Mezi nimi je Qianjiang nejchladnější, teplota pouze 20,3 ° C a teplota v hlavní městské oblasti 23,8 ° C.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-7

  Hlavní město bude příštích sedm dní deštivé. Meteorologická observatoř Chongqing předpovídá, že po tři dny budou ve všech částech Čchung-čche pokračovat sprchy. Pozítří, kromě západního regionu, se většina oblastí změní ze sprch zataženo. Během tohoto období budou srážky v některých oblastech dosahovat středně silných až silných srážek.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-8

  Pokud jde o hlavní město, očekává se, že po dobu 7 dnů od dnešního dne, s výjimkou soboty, která způsobí oblačné počasí, bude zbývajících 6 dní i nadále zahaleno deštěm. Odborníci připomněli, že teplota v důsledku deštivého počasí poklesla, a občané by měli věnovat pozornost tomu, aby si vhodně oblečení přidali, aby se zabránilo nachlazení. Navíc kvůli dlouhému trvání těchto srážekDeštivé a vlhké počasí je vhodné pro růst choroboplodných zárodků a plísní.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-9

  Nejlepší je nejíst přes noc. Potraviny vyjmuté z chladničky je třeba před jídlem ohřát. Počasí v příštích třech dnech bude od noci 13.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-10

  do dne 14.

Jsi připraven? Dalších sedm dní bude deštivých a deštivých-11

 : slabý déšť až mírný déšť ve středních a západních oblastech a dešťové přeháňky ve zbytku regionu. Teplota ve většině oblastí je 19 ~ 25 ℃ a teplota 17 ~ 24 ℃ u vchodu do města a na jihovýchod. Silný déšť až mírný déšť v hlavním městě,22 ~ 24 ℃. Od noci 14.

  do dne 15. : mírný až silný déšť na středozápadě a jihovýchodě a přeháňky na severovýchodě. Teplota ve většině oblastí je 18 ~ 26 ℃ a teplota 16 ~ 22 ℃ u vchodu do města a na jihovýchod.

  Hlavní město se změní z mírného deště na přeháňky, 21 ~ 23 ℃. Od noci 15.

  do dne 16. dne: na některých západních a jihovýchodních přeháňkách se zataženo a zbytek oblasti byl zatažený až zatažený. Teplota ve většině oblastí je 19-30 ° C a teplota je 15-27 ° C v ústí do města a na jihovýchod. Hlavní město je zataženo a zataženo, 20 ~ 26 ℃.

.