Bankovní

Yang Jiechi se setkává s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí de Saint Malo

souhrn

Zpravodajství CCTV: Podle webových stránek ministerstva zahraničních věcí se státní radní Yang Jiechi 13. června 2017 setkal s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí De Saint Malo v Zhongnanhai. Yang Jiechi uvedl, že navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Panamou otevřelo novou kapitolu v historii bilaterálních vztahů. Věříme, že Čína a Pákistán budou spolupracovat na základě politiky jedné Číny.Podporovat dvoustrannou pragmatickou spolupráci

Yang Jiechi se setkává s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí de Saint Malo

Yang Jiechi se setkává s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí de Saint Malo-0

  Zpravodajství CCTV: Podle webových stránek ministerstva zahraničních věcí se státní radní Yang Jiechi 13. června 2017 setkal s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí De Saint Malo v Zhongnanhai. Yang Jiechi uvedl, že navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Panamou otevřelo novou kapitolu v historii bilaterálních vztahů. Věříme, že Čína a Pákistán budou spolupracovat na základě politiky jedné Číny.

Yang Jiechi se setkává s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí de Saint Malo-1

  Podporovat dvoustrannou pragmatickou spolupráci a kulturní výměny a posilovat komunikaci a spolupráci v mnohostranných oblastech, což přinese obrovské výhody obyvatelům obou zemí a mezinárodnímu společenství. De Saint Malo uvedl, že navázání diplomatických vztahů mezi Panamou a Čínou je v základních zájmech obou zemí a jejich národů a že Pákistán je plný očekávání rozvoje vztahů mezi těmito dvěma zeměmi.

Yang Jiechi se setkává s panamským viceprezidentem a ministrem zahraničí de Saint Malo-2

Pákistán bude pevně dodržovat princip jedné Číny,Při dodržení příslušných závazků jsme ochotni využít našich jedinečných výhod k podpoře dvoustranné spolupráce v oblasti obchodu, investic, cestovního ruchu, propojení a dalších oblastech. Panama je ochotna stát se důležitou branou pro spolupráci mezi Čínou a Latinskou Amerikou. .