Auto

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den

souhrn

Existuje nevyslovitelné tajemství zvané zácpa, které často lidi znepokojuje. Ale nyní je počasí v Chongqing horké a suché. Pokud nepřidáte vodu včas, je pravděpodobnější, že způsobí příznaky zácpy. I když jsem vyzkoušel spoustu „tajných receptů“ na projímadla, stále to nefungovalo. Jít na toaletu se stalo tou nejbolestivější a nejobtížnější věcí v životě. Pokud trpíte zácpou,Vyzkoušejte níže uvedených 8 střevních čistících potravin,

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-0

 Existuje nevyslovitelné tajemství zvané zácpa, které často lidi znepokojuje. Ale nyní je počasí v Chongqing horké a suché. Pokud nepřidáte vodu včas, je pravděpodobnější, že způsobí příznaky zácpy.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-1

  I když jsem vyzkoušel spoustu „tajných receptů“ na projímadla, stále to nefungovalo. Jít na toaletu se stalo tou nejbolestivější a nejobtížnější věcí v životě.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-2

  Pokud trpíte zácpou,Vyzkoušejte níže uvedených 8 střevních čistících potravin, díky nimž si můžete každý den užívat! ◆ Co způsobuje zácpu? 1. Nadměrné konzumace kořeněných a silně ochucujících hřejivých tonikových produktů znamená, že chuť je příliš těžká. Příliš mnoho hřejivých tonických jídel, jako je hovězí maso a různé tonikum, může způsobit jang, pálení a zácpu v důsledku nadměrné konzumace tělních tekutin. 2.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-3

  Qi, stagnace, emoční nepohodlí To je velmi důležitý důvod. Příliš velký psychologický tlak, příliš mnoho věcí na přemýšlení a neustálé potíže způsobí zácpu.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-4

  Zejména u žen je snadné způsobit zácpu v důsledku psychologických problémů.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-5

  Zatřetí, úředníci a starší pacienti jsou z tohoto důvodu náchylní k onemocnění. 4. Nedostatek sleziny a ledvin. Zácpa způsobená problémy se slezinou a ledvinami je relativně tvrdohlavější.

Už mnoho let vás trápí zácpa? 8 střevních čistících potravin, které vám zajistí radost každý den-6

 Protože to je způsobeno vlastním Yang Qi, nestačí na podporu pohybu střev. Obecně jsou starší lidé náchylní k zácpě způsobené tímto onemocněním. ◆ Jeden z osmi mistrů čištění střev - hnědá rýže je bohatá na bílkoviny, celulózu (dvakrát tolik než bílá rýže), minerály, železo a vitamíny B1, B2 aB3, může účinně zlepšovat imunitu člověka, čistit krevní cévy, podporovat metabolismus a krevní oběh, pomáhat trávení a čistit střeva a žaludek a přepravovat stálý proud energie do střev.

  Studie prokázaly, že dlouhodobá konzumace hnědé rýže pomáhá vylučovat toxiny z těla a může také vyrovnávat hladinu cukru v krvi, předcházet vysokému obsahu kyseliny močové a předcházet zácpě. Intestinal Cleansing Expert II --- Proteolytické enzymy v papáji a papáji,Papája může pomoci rozložit tuk a snížit gastrointestinální pracovní zátěž. Pektin v papáji má také funkci čištění žaludku, ale papája by měla být konzumována 1-2 hodiny po jídle. Jíst ihned po sytosti pouze zvýší zátěž žaludku.

  Expert na čištění střev - třetí - jogurt jogurt je nejen bohatý na vápník, ale také může regulovat rovnováhu bakterií ve střevech a žaludku,Čistí střeva a žaludek, stimuluje gastrointestinální peristaltiku, předchází zácpě a omezuje výskyt gastrointestinálních onemocnění. Je však třeba poznamenat, že jogurtové nápoje nebo nápoje s kyselinou mléčnou jsou zředěné nápoje a účinek není tak dobrý jako silnější jogurt. Expert na čištění střev č.

  4 --- Čínské zelí Čínské zelí je voňavé a osvěžující, které prospívá žaludku a chrání střeva. Pravidelná konzumace je nesmírně prospěšná pro podporu lidského zdraví. Čínské zelí je bohaté na vitamin C, konzumace většího množství zelí může hrát velmi dobrý účinek na péči o pleť a její krásu.

  Kromě toho je čínské zelí také bohaté na hrubou vlákninu, která může nejen zvlhčit střeva a podpořit detoxikaci, ale také stimulovat gastrointestinální peristaltiku, podporovat vylučování stolice, napomáhat trávení a mít dobrý účinek na prevenci rakoviny tlustého střeva. Expert na čištění střev č. 5 --- Houba Houba může vyživovat qi a aktivovat krevÚčinek chlazení krve a výživy může eliminovat tepelné toxiny v krvi. Rostlinná guma v černé houbě má silnou adsorpční sílu, která může vylučovat nečistoty zbývající v lidském trávicím systému a hrát roli při čištění žaludku a střev.

  Černá houba má rozpouštěcí účinek na nestravitelné plevy, zbytky dřeva, písek, kovové hobliny atd. A má rozpouštěcí účinek na žlučové kameny a žlučové kameny. Ledvinové kameny mají také rozlišovací funkci. Šestý odborník na čištění střev --- řasa Odborníci z čínské medicíny poukazují na to, že řasa je zásaditá potravina a její bohatý jód může podporovat metabolismus triglyceridů v krvi.

  Řasa obsahuje látku zvanou sulfátovaný polysacharid, která dokáže odstranit cholesterol připojený ke stěnám cév a udržovat cholesterol na normální úrovni.

  Algin v řase má vysoký obsah vody,Může ve střevě tvořit želatinovou látku, která pomáhá eliminovat toxiny, brání tělu vstřebávat těžké kovy, jako je olovo a kadmium, a vylučuje radioaktivní prvky v těle. Pomáhá také léčit arteriosklerózu a předcházet zácpě.

  Sedm čističů střev --- Jablka V zahraničí platí přísloví: „Jablko denně udrží lékaře pryč. “ Jeho nejzřetelnější účinky na zdraví jsou:Podporujte střevní detoxikaci - kyselina galakturonová a pektin v ní obsažené minimalizují toxiny ve střevním traktu.

  Rozpustná celulóza v něm účinně zvyšuje vylučovací kapacitu stolice, což vám umožňuje rozloučit se s „malým břichem“ a zajistit normální činnost střevního oběhu. Jablečná kůra obsahuje mnoho antioxidačních aktivních látek, které mohou snížit rychlost stárnutí střev. Jablka se proto nejlépe konzumují se slupkou! Osmý odborník na čištění střev --- Výzkum arašídů ukazuje, že arašídy mají velmi dobrý účinek na posílení střev. Je to proto, že arašídy vstupují do poledníku sleziny, což má za následek výživu žaludku a osvěžení sleziny, vyhlazení střev a zvlhčení sucha.

Kromě toho jedinečná kyselina fytová, rostlinné steroly a další speciální látky také zvýší houževnatost střevního traktu a zvýší schopnost odolávat vnějším vniknutím. (Zkompilovaný Hualong. com).