Místní

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to

souhrn

Původní název: Šéf zeleného tábora Ke Jianming zmínil opětovné zmrazení „platformy strany nezávislosti Tchaj-wanu“ a o den později změnil slova: nikdy se nezmínil [zvláštní zpravodaj Global Times Cui Mingxuan] Po prohlášení starosty Tainanu Lai Qingdeho, že je „pro-Čína“ a Tchaj-wan, „Demokratický progresivní“ Další těžká váha ve straně, Ke Jianming, opět 11. vrhl šokující bombu na přespřílišnou politickou arénu a nazval ji „Platformou strany nezávislosti Tchaj-wanu“.Stala se největší překážkou výměn mezi úžinami a revidovala platformu strany

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to-0

 Původní název: Šéf zeleného tábora Ke Jianming zmínil opětovné zmrazení „platformy strany nezávislosti Tchaj-wanu“ a o den později změnil slova: nikdy se nezmínil [zvláštní zpravodaj Global Times Cui Mingxuan] Po prohlášení starosty Tainanu Lai Qingdeho, že je „pro-Čína“ a Tchaj-wan, „Demokratický progresivní“ Další těžká váha ve straně, Ke Jianming, opět 11. vrhl šokující bombu na přespřílišnou politickou arénu a nazval ji „Platformou strany nezávislosti Tchaj-wanu“. To je již největší překážkou výměn napříč úžinou a revize stranické platformy je pragmatický a proveditelný přístup.

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to-1

  Některé analýzy veřejného mínění se domnívají, že jejich poznámky „blízké pevnině“ odrážejí to, že někteří lidé v DPP si uvědomují, že „každé Číně se musí bránit“ je blízko konce cesty. Všichni knížata DPP nedávno vyjádřili svůj názor na „pro-Čína miluje Tchaj-wan“ a „a Čína miluje Tchaj-wan“.

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to-2

  11. „Legislativní jüan“Ke Jianming, hlavní organizátor stranického shromáždění, také vyjádřil své myšlenky na zahajovacím ceremoniálu Mezinárodních mistrovství holubů konaných v Taoyuan City. Veřejně prohlásil, že poštovní holub představuje naději, mír a lásku. Obzvláště vítá účast zástupců z pevniny na této akci.

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to-3

  Zasmál se a řekl, že zastupuje „holubice“ v DPP a doufá, že obě strany Úžina by se mohla pohybovat směrem k míru a smíření.

Šéf zeleného tábora o den později zmiňuje zmrazení „Programu nezávislosti Tchaj-wanu“ a popírá to-4

 Jakmile Ke Jianming promluvil, v publiku se rozpoutal jásot a potlesk.

  Když se ho reportér později zvlášť zeptal, zda má na mysli zmrazení „platformy tchajwanské strany pro nezávislost“, kterou navrhla „Huashanská konference“ DPP v prosinci 2013, usmál se a nekomentoval, ale přesto řekl, že „máte abyste si udělali čas, ne ve spěchu. “ Nakonec Ke upřímně řekl, že „program Strany nezávislosti Tchaj-wanu“ je největší překážkou výměn mezi jednotlivými úžinami. Úprava platformy pro párty je praktickým a proveditelným přístupem. Podle tchajwanské zprávy „Wang Pao“ z 12.

  dne přijal Ke Jianming zpětnou vazbu od strany a ze všech oblastí života v poslední době a doufal, že v budoucnu vytvoří stabilní a mírové prostředí napříč úžinou pro DPP a Tchaj-wan.

  a obnovit zmrazení „platformy strany nezávislosti Tchaj-wanu“.

  Protože však „platforma Strany nezávislosti Tchaj-wanu“ má v DPP status „Boží karty“,Ke zohlednění jednoty strany mohl Ke Jianming žádat o názory všech stran pouze nenápadným způsobem a neměl v úmyslu strčit do hnízda sršně. Před čtyřmi lety Ke Jianming konkrétně diskutoval o tom, jak účinně přesvědčit pevninskou Čínu, USA a mezinárodní společenství, aby zlepšily vztahy mezi Demokratickou stranou a komunistickou stranou. V té době odvážně poukázal na to, že „Platforma strany nezávislosti Tchaj-wanu“ je překážkou výměn mezi Demokratickou stranou a komunistickou stranou.

  Klíčový bod vzájemné důvěry Demokratické strany spočívá v “Zpráva uvedla, že toto prohlášení okamžitě získalo kladnou odezvu od pevniny. Mluvčí tchajwanské kanceláře státní rady v té době uvedl, že návrh Ke Jianminga byl pozitivním signálem a doufal, že se DPP stane pozitivní energií na mírový rozvoj přeshraničních vztahů. Sun Yafu, ředitel Výzkumného centra pro přeshraniční vztahy, rovněž uvedl, že postoj pevniny k tchajwanským politickým stranám závisí na tom, jak určují povahu a povahu přeshraničních vztahů. Základ vývoje a jeho budoucnost; toto kritérium je stejné v minulosti, dnes i v budoucnosti.

  Lidé obeznámení s touto záležitostí uvedli, že návrh Ke Jianminga odráží aspirace pragmatické frakce v DPP. Není však snadné zrušit „platformu Strany nezávislosti Tchaj-wanu“, protože mnozí místní příznivci Demokratické pokrokové strany ji již po letech propagandy považovali za „Boží kartu“.

  A DPP není jen "Je třeba se zabývat platformou Strany nezávislosti Tchaj-wanu.

  “Rovněž je třeba se zabývat„ Tchajwanským budoucím rozhodnutím “přijatým v roce 1999 a„ Rezolucí normálního státu “přijatým v roce 2007.

  Jistě, v Zeleném táboře existují různé názory. Předseda Formosa Electronic News Wu Zijia 11.

  listopadu řekl: Více než polovina lidí podporuje návrh „zachování současného stavu“ do akčního programu vládnoucí strany. To je také určitá míra zacházení s „programem Tchajwanské strany nezávislosti“, „samozřejmě, že je to dobrá vůle do Pekingu“, zejména celý kongres DPP byl odložen na září, těsně před APEC a 19. národním kongresem komunistické strany Čínské orgány Tsai Ing-wen jsou posledními, kdo rozšířili olivovou ratolest do Pekingu. 12.

  dne, bývalý „prezident výkonného jüanu“, jste Xikun otevřeně oponovali.

 „Můžete stát pevně, když jste v opozici. Proč se toho chcete zbavit, když jste u moci?“ Tainanský starosta Lai Qingde, který se inzeroval jako „pročínský a miluje Tchaj-wan“, uvedl, že současná situace výměn mezi úžinou je „platforma strany nezávislosti Tchaj-wanu“ zamrzlá Žádná pomoc, pevnina doufá, že Tchaj-wan přijme „92 konsensu“ a dalším krokem je „jedna země, dva systémy“. Člen Kuomintangu Wang Jiazhen okamžitě vyrazil “Ten rok jsme se mu posmívali sloganem, že Německo pro Čínu miluje Tchaj-wan. Možná se cítil příliš pod tlakem.

  Ke Jianming 12. prosince změnil svůj slogan a nikdy neřekl, že „zmrazí„ program tchajwanské strany nezávislosti “znovu. Národní univerzita Chengchi profesor ministra zahraničních věcí Huang Kuibo věří, že pro Peking je „udržováním statusu quo“ a „programem strany nezávislosti Tchaj-wanu“ DPPPro podobnou koncepci, protože orgány DPP nerozvinuly „status quo“ obou stran průlivu, může si pevnina myslet, že „status quo“ zmiňovaný DPP může zahrnovat „jednu Čínu, jeden Tchaj-wan“ Peking chce slyšet Co se stalo, bylo, že Tsai Ing-wen konkrétně navrhl „92 Consensus“ a další podobné návrhy.

  Liu Guoshen, děkan Tchaj-wanského výzkumného ústavu na univerzitě v Sia-men, řekl tchajwanským médiím 11. Program „Strany nezávislosti Tchaj-wanu“, který tehdy navrhovala DPP, měl své historické pozadí. Nyní uplynulo téměř 30 let.

  Vnitřní politické a mezinárodní vzorce na obou stranách průlivu prošly obrovskými změnami, zejména když KMT ztratila moc a DPP je plně u moci.

  Politické návrhy musí být přezkoumány v souladu s nejnovějším ekonomickým, kulturním a politickým prostředím. myslí si,V posledních dnech místní vůdci zeleného tábora, jako Lai Qingde a Lin Jialong, změnili svůj postoj k pevnině, což je projevem pragmatické tváře politického status quo. „Wang Pao“ komentoval 12.

  skutečnost, že pod vedením Kuomintangu v roce 1987 činil HDP Tchaj-wanu 47% HDP pevniny a nyní je Tchaj-wan HDP méně než 5% HDP pevniny. Za posledních 30 let výměn mezi jednotlivými úžinami získal Tchaj-wan z pevniny přebytek téměř 4 biliony NT $. Bez vzestupu ekonomiky na pevnině se ekonomické a finanční problémy Tchaj-wanu nevyhnutelně zhorší. V budoucnu se bude mocenská propast mezi pevninou a Tchaj-wanem nadále prohlubovat.

  Všechny politické strany na Tchaj-wanu budou nakonec čelit nové politické situaci. „Nové vymezení sebe a pevniny bude pro vedení DPP naléhavou otázkou. “ The Central Daily Online také uvedl 12.

 Rozhodně je mylným úsudkem si myslet, že lidé jsou ochotni dlouhodobě „obracet pokaždé, když se Čína setká s Čínou“ a snášet výsledné napětí v Tchaj-wanském průlivu. To je rozhodně špatný úsudek. Lai Qingde se však nestane terčem pevniny, která je ochotna se s ním spojit jen proto, že řekl, že je „blízký Číně“.

Pevnost anti-nezávislosti a omezení. Odpovědný redaktor: Zhang Di.