Hra

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan

souhrn

Humři světa se dívají na Hubei a humři Hubei se dívají na Qianjiang. Kolik raků, které Wuhan lidé rádi jedí, pochází z Qianjiangu? Jsou všechny obchody s krevetami ve Wu-chanu „Čchien-ťiang“? 9. dubna se v Qianjiangu otevřelo první čínské (Qianjiang) mezinárodní průmyslové odvětví humrů a krevet. Reportér se z veletrhu dozvěděl, že v současné době jsou v ulicích Wuhan desítky tisíc obchodů s krevetami, z nichž více než 7 000 křičí “Vlajka Qianjiang

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-0

 Humři světa se dívají na Hubei a humři Hubei se dívají na Qianjiang. Kolik raků, které Wuhan lidé rádi jedí, pochází z Qianjiangu? Jsou všechny obchody s krevetami ve Wu-chanu „Čchien-ťiang“? 9.

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-1

  dubna se v Qianjiangu otevřelo první čínské (Qianjiang) mezinárodní průmyslové odvětví humrů a krevet.

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-2

  Reportér se z veletrhu dozvěděl, že v současné době jsou v ulicích Wuhan desítky tisíc obchodů s krevetami, z nichž více než 7 000 křičí “Banner „Čchien-ťiang“, některé jsou jen naučená řemesla z Čchien-ťiangu, jiné s tím nemají nic společného. Skutečný zdroj zboží pochází z Čchien-ťiangu a od krevetového obchodu v Čchien-ťiangu je otevřeno pouze více než 20 poboček, obchodních řetězců a franšízových obchodů. Wuhan. V letošním roce bude ve Wu-chanu rozšířen autentický „systém Čchien-ťiang“ na více než 50.

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-3

  Večeře ve městě Qianjiang Lobster City o víkendu představovaly polovinu obyvatel Wu-chanu. Po 16 letech průzkumuČchien-ťiang se stal „rodným městem raků v Číně“ a „čínským městem pro zpracování a export raků č.

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-4

  1“.

O víkendech je polovina Qianjiang krevet z Wuhan-5

  V současné době dosáhla oblast chovu raků města více než 500 000 mu. V roce 2016 dosáhla komplexní hodnota produkce humřího průmyslu Čchien-ťiang více než 18 miliard juanů, což je po mnoho let na prvním místě v zemi, co se týče šlechtitelského rozsahu, zpracovatelské kapacity a výdělku deviz prostřednictvím exportu. Podle Wu Zhou, ředitele rybářské kanceláře Qianjiang,V ekologickém humrovém městě Qianjiang jsou každý víkend po celé zemi potraviny a polovina z nich je z Wu-chanu. Méně než 10% čerstvých raků z Čchien-ťiangu se však vyváží do Wu-chanu.

  „Většina z nich se prodává do Pekingu, Šanghaje, Kantonu, Zhejiangu, Jiangsu a dalších míst. “ Řekl, že raky se vyrábějí také v okolních oblastech Wu-chanu.

  Ačkoli kvalita humrů v Qianjiangu je dobrá,Cena však nemůže konkurovat trhu Wuhan. I po vstupu na trh Wuhan nemohou cenu prodat a mohou pouze jít ven.

  „Garlic Shrimp“ a „Steamed Shrimp“ se ucházejí o „Famous Chinese Dish“. „Dušené krevety v oleji“, které lze vidět všude ve Wu-chanu, získala v roce 2011 asociace China Cooking Association také titul „Famous Chinese Dish“.

  V posledních letech se raky stravují novými způsoby,Objevily se „Garlic Shrimp“, „Steamed Shrimp“, „Simmered Shrimp“ a další populární pokrmy, které se v současné době aktivně přihlašují k „čínským slavným pokrmům“.

  Račí průmysl vytvořil skupinu podniků na zpracování vodních produktů, které mohou vyrábět více než 10 sérií, jako jsou krevety, krevety s celou končetinou, krevetový ocas, uzené ryby, rybí filé, surimi, šnečí, kořen lotosu, chitin a deriváty, atd. Více než 60 odrůd. Naše provincie má také první právo hovořit na světovém trhu se sladkovodními raky.

  Kromě toho po konzumaci krevety neztrácejte, je to velmi užitečné.

  Společnost Huashan a univerzita Wuhan společně založily Chitin Engineering Technology Center v roce 2007. Workshop chitinového zdravotnického produktu s investicí 120 milionů juanů byl oficiálně dokončen a uveden do výroby v roce 2016 a jeho výstupní hodnota v roce 2016 dosáhla 2 miliard juanů.

V současné době jsou výrobky zdravotní péče vyváženy do Evropy a Spojených států kvůli kráse a jsou velmi vyhledávané cizinci. Reportér Sun Jun, zdroj korespondentů.