Zápas

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa

souhrn

Od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny přeprava v mé zemi vstoupila do nové fáze urychlení výstavby moderního komplexního dopravního systému. Jeden po druhém byly „rozbité konce“ národních rychlostních silnic a „úzké úseky“ běžných vnitrostátních dálnic jeden po druhém odstraněny, což posílilo meziregionální a mezivládní spojení. Tkaní rychlostních silnic a vnitrostátních a provinčních hlavních silnic má rozumné rozložení, kompletní funkce,„Široká, bezpečná a spolehlivá“ síť spojující město

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-0

 Od 18.

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-1

  národního kongresu Komunistické strany Číny přeprava v mé zemi vstoupila do nové fáze urychlení výstavby moderního komplexního dopravního systému.

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-2

  Jeden po druhém byly „rozbité konce“ národních rychlostních silnic a „úzké úseky“ běžných vnitrostátních dálnic jeden po druhém odstraněny, což posílilo meziregionální a mezivládní spojení. Tkaní rychlostních silnic a vnitrostátních a provinčních hlavních silnic má rozumné rozložení, kompletní funkce,Síť „širokého pokrytí, bezpečná a spolehlivá“ spojuje města, rozbočovače a přístavy.

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-3

  V listopadu 2015 byla uvedena do provozu dálnice na řece Dulong v autonomní prefektuře Nujiang Lisu v provincii Jün-nan. Lidé z Dulongu v městečku Dulongjiang v okrese Gongshan zcela nabídli rozloučení s každým rokem. Polovinu času tu byla historie silného sněhu blokujícího hory a žádné silnice. Lidé podél řeky Nu, řeky Lancang a řeky Dulong mohli bezpečněji cestovat přes řeku.

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-4

 Pohodlnější . . .

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-5

  Stavba silnic je především pro lidi. V posledních pěti letech se ve „Zprávě o práci vlády“ navrhuje vybudovat a přestavět každý rok 200 000 kilometrů venkovských silnic, které byly každý rok překročeny.

[Pět let tvrdé práce] China Road: Tkaní Číny do všech koutů světa-6

  V zásadě bylo dokončeno velké množství důležitých a obtížných projektů, jako je dálnice na řece Dulong a projekt Sichuan „Cable-to-Bridge“.

  Lidé v hlubinách hor usnadnili cestování a nový způsob zbavit se chudoby a zbohatnout. Stavba silnic usnadňuje lidem cestování, ale tím to nekončí.

  Dokončení velkého počtu klíčových dopravních projektů otevřelo tepny ekonomického rozvoje, což umožnilo volný pohyb lidí, logistiky a informací po celé zemi, čímž se zmenšuje rozdíl v rozvoji mezi městskými a venkovskými oblastmi a ústředními a západní regiony. V západní oblasti se stal ikonickým projektem „Pás a silnice“, sedmým vyzařováním sítě národní rychlostní komunikace,Po železnici Qinghai-Tibet bude v tomto roce dokončen a uveden do provozu další reprezentativní projekt s typickými obtížnými geografickými charakteristikami a nejdelší dálnicí na světě přes poušť a dálnici Gobi-Jingxin. Ve srovnání se stávajícími silnicemi zkrátí nová dálnice Peking - Sin-ťiang vzdálenost z Pekingu do Sin-ťiangu o více než 1300 kilometrů.

 Velká integrace pouště "Tianlu".

  V centrální oblasti se zrychluje projekt dopravní integrace Peking-Tchien-ťin-Hebei. Urychlit výstavbu dálnice Taihangshan Expressway a Yan-Chong Expressway a usilovat o dokončení transformace veřejné dopravy na více než 6 hlavních trasách pro cestující v přilehlých oblastech mezi provinciální oblasti Peking-Tianjin-Hebei a realizovat síťový lístek nákup a přeprava osobních stanic nad druhou úrovní v oblasti Peking-Tchien-ťin-Hebei “Propojení „jedna karta“ . .

 .

  poskytuje lidem na třech místech větší pohodlí při cestování a poskytuje silnější podporu pro regionální hospodářský a sociální rozvoj. Za zmínku stojí zejména to, že na konci roku 2014 byl Hubei Yi (Chang) Ba (východ ) část „bod zlomu“ „Propojeno.

  Zatím je provozuschopná národní dálnice Šanghaj - Čcheng-tu o celkové délce 1966 kilometrů. Hromady 6 provincií podél řeky Jang-c 'nejsou jen“Pití vody z řeky Jang-c '"a„ chůze stejnou cestou. "Silnice na kolejích se táhnou rychleji a déle. Za posledních pět let vybudovala moje země první vysokorychlostní vysokorychlostní železnici na světě a jediný vysokorychlostní vysokorychlostní železnice v tropických oblastech, s provozním počtem vysokorychlostních železnic více než 9 600 kilometrů, což je mnohem více než součet vysokorychlostních železničních tratí stejné úrovně v jiných zemích světa.

 Stal se důležitým symbolem modernizace světové železnice a krásnou „vizitkou“ čínského špičkového vybavení. Čínské silnice také spojují svět. Od železnice Mombasa-Nairobi po železnici Čína-Pákistán, od vysokorychlostní železnice Jakarta-Bandung po železnici Liangyang se čínské železnice šíří do celého světa a vytváří nový „čínský standard“ pro světové železnice; z Karakoramu Projekt rekonstrukce dálniceCo se týče dálničního projektu Péšávar - Karáčí, začaly „dálnice“ čínské dálnice „využívat“ ve prospěch obyvatel světa. V červnu tohoto roku otevřel China-Europe Express 29 měst v Číně a dosáhl 28 měst v 15 evropských zemích.

(Ekonomický denní reportér Qi Hui).