Sportovní

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání

souhrn

12. června se z Městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení dozvědělo, že v zájmu dalšího urychlení ekonomické revitalizace regionu Severovýchod a dobré práce v zaměstnání a podnikání absolventů vysokých škol v regionu Severovýchod je město uspořádá „Čína • Čchang-čchun první severovýchodní region a východní region“ na 19. summitu o strategické spolupráci regionálních talentů “. Toto setkání pořádal Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení,Jilin Province Guoya Technology (Group) Co., Ltd. se zavazuje

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-0

  12. června se z Městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení dozvědělo, že v zájmu dalšího urychlení ekonomické revitalizace regionu Severovýchod a dobré práce v zaměstnání a podnikání absolventů vysokých škol v regionu Severovýchod je město uspořádá „Čína • Čchang-čchun první severovýchodní region a východní region“ na 19. summitu o strategické spolupráci regionálních talentů “. Toto setkání pořádal Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení,Zavázáno společností Jilin Province Guoya Technology (Group) Co.

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-1

  , Ltd.

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-2

   Obsah konference je rozdělen do pěti hlavních sekcí: fórum, setkání pro dvojí výběr talentů, rozsáhlé online veletrhy pracovních příležitostí v severovýchodních a východních regionech, výměnné schůzky mezi školami a podniky, klíčové podniky vstupující do vyjednávání o kampusu a aktivity týkající se shody. V té době bude na místě pozváno 320 klíčových národních podniků a 96 známých vysokých škol a univerzit,Mezi činnosti zaměřené na dohazování patří: protějšek zaměstnávání absolventů, spolupráce škol a podniků v provozování škol (profesionálů), zřizování výcvikových základen a vědecko-výzkumných středisek na vysokých školách a univerzitách, zřizování projektových inkubačních základen a družstevních podniků.

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-3

   Veletrh pracovních příležitostí se bude konat 19. června v mezinárodním kongresovém a výstavním centru Čchang-čchun.

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-4

   Ve stejný den bude 326 klíčových podniků z celé země pozváno k náboru na místě, což může poskytnout 12 658 pracovních míst.

Podporovat výměny škol a podniků s cílem pomoci absolventům najít zaměstnání a podnikání-5

.