Bankovní

ADB podporuje rozvoj čínského mléčného průmyslu

souhrn

Reportér Economic Daily News Chen Yi uvedl: Asijská rozvojová banka (ADB) nedávno podepsala dohodu s řadou komerčních bank ve městě Hohhot ve Vnitřním Mongolsku o podpoře společnosti Inner Mongolia Secco Star Breeding Biotechnology (Group) Co., Ltd. při její výrobě snížit znečištění životního prostředí, zlepšit bezpečnost potravin a rozšířit dodávky vysoce kvalitního mléka v Číně.Je to podruhé, co ADB poskytla Číně ceny v RMB

ADB podporuje rozvoj čínského mléčného průmyslu

ADB podporuje rozvoj čínského mléčného průmyslu-0

  Reportér Economic Daily News Chen Yi uvedl: Asijská rozvojová banka (ADB) nedávno podepsala dohodu s řadou komerčních bank ve městě Hohhot ve Vnitřním Mongolsku o podpoře společnosti Inner Mongolia Secco Star Breeding Biotechnology (Group) Co. , Ltd. při její výrobě snížit znečištění životního prostředí, zlepšit bezpečnost potravin a rozšířit dodávky vysoce kvalitního mléka v Číně. Je to podruhé, co ADB poskytla Číně doplňkovou půjčku denominovanou v RMB.

ADB podporuje rozvoj čínského mléčného průmyslu-1

   Je to také poprvé, co ADB zahájila komerční spolufinancování v místní měně v čínském zemědělském sektoru. Částka financování tohoto projektu je přibližně 125 milionů amerických dolarů, což je použito na pomoc čtvrté největší čínské mlékárenské společnosti SECCO investovat do špičkových technologií a zlepšit řízení mléčných farem v mlékárenském průmyslu.

ADB podporuje rozvoj čínského mléčného průmyslu-2

Budou vybudovány nejméně 4 nové pastviny a očekává se, že bude chováno 20 000 krav. .