Sdružení

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky

souhrn

Za posledních 30 let, v návaznosti na obecný trend reforem a otevírání, začala Industrial Bank z Fuzhou v jihovýchodním rohu, z místní banky se stala velká bankovní skupina a z neznáma se vyvinula na důležitou pozici v čínském bankovním průmyslu, vytvoření průmyslového modelu pro rozvoj čínského finančního průmyslu. Při dosahování průlomů s předními demonstračními efekty, které společnost Xingye zřejmě nedokáže dokončit,často

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-0

 Za posledních 30 let, v návaznosti na obecný trend reforem a otevírání, začala Industrial Bank z Fuzhou v jihovýchodním rohu, z místní banky se stala velká bankovní skupina a z neznáma se vyvinula na důležitou pozici v čínském bankovním průmyslu, vytvoření průmyslového modelu pro rozvoj čínského finančního průmyslu. Při dosahování průlomů s předními demonstračními efekty, které společnost Xingye zřejmě nedokáže dokončit,Lidé se mě často ptají: „Proč je Xingye znovu?“ V tuto chvíli jsem vždy přemýšlel.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-1

  Od nuly začíná čínské rčení: „Hedong za 30 let, Hexi za 30 let“ je metaforou změn ve světě.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-2

  V letošním roce dosáhne Xingye třicátého roku. Jako jeden z 68 lidí Xingye, když se otevřel, jsem také strávil 30 let své kariéry v Xingye. Předsedal práci Xingye téměř 20 let.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-3

  Připadat mi jako vzpurná a nepochopitelná ztráta záviděníhodné „železné rýžové mísy“ úředníků pro banku, nemluvě o nově vybudované bance založené na finanční společnosti. Jedna celebrita jednou řekla: „Největší životní štěstí člověka je uprostřed jeho života. To znamená, že své poslání objevil, když byl mladý a silný.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-4

  „V 80. letech může každý mladý člověk chtít účastnit se přílivu reforem a otevírání a ekonomického přechodu a realizovat svou slávu a sny. Myslím, že toto je štěstí naší generace.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-5

  Jsou však zvyklí sedět v kancelář a pak na žhavém slunci běžte do domácností propagovat,Příprava stánků pro marketing není jen zkouškou těla, ale také tváří poškozeného. Naštěstí existuje skupina stejně smýšlejících kolegů.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-6

  Pamatuji si, že když byl založen Xingye, desítky lidí v bance se natlačily do malých budov na břehu Fuzhou Environmental Road. Kdykoli prší, řeka často přelije silnici, od generálního ředitele po generálního štábu, bez výjimky.

Gao Jianping, předseda průmyslové banky: Dotazy průmyslové banky-7

  Boty se brodily. Současný vnitřní vztah Xingye je jednoduchý, říká pravdu, dělá praktické věci, hledá praktické výsledky a nemluví o okázalosti a honosné kultuře.

  Možná to bylo právě v té době. Dny, kdy se poprvé otevřely, lze popsat jako „vnitřní i vnější potíže“.

  V pasti chudoby a dvou bílých. Některé z poboček, které se otevřely v raných dobách, jsou zřízeny pouze v pronajatých místnostech cestovních kanceláří a některé mají méně než jednotku v běžné koleji.

 Počítadlo na jednu stopu, počítadlo, účetní kniha a kovová krabička jsou všechno věci. V některých pobočkách přišel v prvním týdnu otevření pouze jeden vkladatel a vklad činil pouze více než 4 000 juanů. „Průmyslová banka, jak to, že jste o tom ještě neslyšeli?“, „Je na vašem místě záruka za peníze?“ .

 . . Téměř každý den čelím různým pochybnostem.

  Organizace finančních prostředků je ze své podstaty obtížná,Rovněž je třeba „vzít dluhy otce“ a dluh ve výši až 590 milionů juanů „zděděný“ od společnosti Fuxing Finance Co. , Ltd. je splatný nebo brzy vyprší.

  Je ohromující. Není čas se narodit venku. Slavnostní petardy zatím neustoupily a čelí silné inflaci způsobené „cenovými průlomy“ a následujícími třemi roky komplexní národní správy a nápravy. Úvěrová stupnice se zmenšuje a instituce a rozvoj banky jsou přísně omezeny.

  V té době byl trh vysoce monopolizován národními specializovanými bankami. Průmyslové a komerční úvěry a úspory, zemědělské úvěry, devizové obchody a úvěry na investiční výstavbu byly odděleně poskytovány průmyslem, zemědělstvím, Čínou a stavebnictvím.

  Zdálo se, že rozvíjející se banky být zbytečné a nadbytečné. Pamatuji si, že vůdce v provincii může být z lásky,Vždy se říká, že Xingye by měl přijmout náš osud a postavit se jako „zaplňovat volná místa“ a my můžeme najít jídlo k jídlu. Chudí lidé však nemohou být krátcí! Nesmíme zapomenout na misi „zkoumat způsoby finanční reformy a více přispívat k ekonomické výstavbě“! Xingye se nenarodí, aby zaplnil volná pracovní místa, pro vedení banky musí být vzpřímený! Změnili jsme čas, kdy banka čekala, až zákazníci přijdou ke dveřím,Vysoce postavená stará tvář vede v odvětví s aktivními službami, servisem od domu ke dveřím a vysoce kvalitním servisem. Servisní opatření, jako je obvyklé podnikání během prázdnin, poškozená směnárna, sběr od domu ke dveřím a systém stárnutí obchodní manipulace, se staly příslibem průmyslové lidové železnice.

  Po ukončení práce je to pro lidi Xingye nepostradatelný povinný kurz. Upřímná služba byla odměněna a zákazníci se postupně zvyšovali. Kolegové si začali povzdechovat: „Společnost byla znovu okradena společností Xingye!“ Když o tom teď přemýšlíme, jedná se o tento druh „travnatého“ pozadí a špatné a bílé pozadí který inspiroval lidi Xingye.

  Neohrožený duch „Going forever“ také dal lidem Xingye geny pro přežití v nepřízni osudu a hledání rozvoje v reformách a inovacích. Za posledních 30 let, bez ohledu na to, s jakými potížemi se setkávají, lidé Xingye vždy reagovali na změny, nečekali ani se nespoléhali a pokračovali v těžkých břemenech v reformách, což v čínském bankovním průmyslu vytvářelo nespočet prvenství: nejčasnější přijetí moderních korporací organizace akcionářského systému.

  Form, první várka, která rozbila „velký hrnec rýže, železná rýžová mísa a horní sedadlo“, první várka k zavedení moderního řízení poměru aktiv a pasiv komerční banky,Komplexní řízení obchodního plánu, řízení rizik, vnitřní kontrola a další institucionální systémy, první s inovacemi nástrojů pro doplnění kapitálu, první s otevřením zeleného finančního trhu, první s přijetím „Equator Principles“, první s vybudováním inter- platforma bankovních finančních služeb, první Export vědy a techniky do zahraničí . . . Odvažte se bojovat, vyhrajete léto 1995, jmenováno ústředím,Přišel jsem z Fuzhou do Šanghaje u ústí řeky Jang-c 'a připravoval se na vybudování první větve mimo provincii - šanghajské větve.

  Od doby, kdy byl Šanghaj otevřen jako přístav, se stal finančním centrem Asie.

  Vždy se říkalo, že existuje více bank než obchodů s rýží.

  Tlak konkurence je evidentní. Jakmile se však může uchytit v Šanghaji, kde jsou silné ruce jako lesy, jeho demonstrace a efekt značky budou neměřitelné. To je jeden z důvodů, proč je ředitelství rozhodnuto zřídit pobočku v Šanghaji.

  Jeden však nemá žádné akcionářské zázemí a dva nemá žádné administrativní zdroje. Není snadné jít za provincii Fujian, zejména do Šanghaje! Pokud bude neúspěšný, dojde nejen k poškození osobní tváře, ale klíčem je ovlivnit začátek „druhého podnikání“ společnosti Xingye - když mi bylo nařízeno, cítil jsem tlak. „Kdo ví, po všech útrapách, slzy jsou jako déšť na jihu oblohy.

 “ Když jsem poprvé přijel do Šanghaje, jako „banka bez tří“ bez značky, zdrojů a spojení, čelil extrémní nedůvěře ze strany trhu a zákazníků. Pamatuji si, jak se mu jednou podařilo prodat šanghajskému zákazníkovi, když se vrátil domů a předal rodině vkladní knížku „Fujian Industrial Bank“,Rodina byla šokována: „Nongův mozkový watt (zlomený), jak může (jak) zachránit bankovky do Fujianu!“ Takové rozpaky se čas od času stávají.

  Ještě závažnější je, že hned po založení pobočky došlo z jihovýchodní Asie k bezprecedentním finančním otřesům, vypukla systémová finanční rizika a některé banky byly dokonce na pokraji bankrotu.

  Nová větev stojí před zkouškou života a smrti. Bez ohledu na to, jak je to trapné, lidé Xingye se nemohou trápit! Xingye musí nejen stát pevně za drsných okolností, ale také plnit svůj slib „vysokého výchozího bodu, vysokých standardů a vysoké chuti“.

  Pouze reforma a inovace mohou prozkoumat první linii života! Kromě tradičního „vkladového, úvěrového a devizového“ podnikání jsme ostře vycítili obchodní příležitosti z rozvinutého trhu cenných papírů v Šanghaji.

 Spoléhal se na upřímnou službu, byl první, kdo zasáhl do clearingového obchodování s fondy pro vypořádání obchodů s cennými papíry, a následně se stal vedoucí depozitní bankou pro první dávku fondů pro vypořádání transakcí s klienty, první dávku národního systému pro převody cenných papírů pro malé a střední podniky, zúčtovací banky pro cenné papíry a první várka akciové opční fondy Vypořádací banka.

  To pobočce nejen pomohlo úspěšně vybudovat oporu v Šanghaji,Rovněž položil základ pro rozvoj mezibankovního podnikání naší banky a postavení „krále průmyslu“ na více než deset let. Kvůli příliš velkým „neslavným“ ztrátám jsme si jako první uvědomili hodnotu značky. V době, kdy bylo povědomí o reklamě v podnicích financovaných Čínou stále velmi slabé, jsme použili velkou částku ze zisku na vytvoření nápadné reklamy Průmyslové banky v hlavní lokalitě Bund v Šanghaji.

 Jediným rázem prolomil mýtus, že zde mohou inzerovat pouze mezinárodně známé zahraniční značky, a nechal nádhernou scenérii Bund a zlatou vývěsní tabuli Xingye zůstat v srdcích čínských i zahraničních turistů. Jak těžké je omladit zemi, každá krize vytvoří nový skvělý podnik! Ve skutečnosti čelí Xingye v každém důležitém okamžiku vývoje velmi drsnému vnějšímu prostředí. Například turbulence v ekonomické správě a nápravě země na začátku podnikání, finanční turbulence, které se v průběhu druhého podniku přehnaly Asií v roce 1997, a jednou za sto let mezinárodní finanční krize v roce 2008, kdy přesunula se do celé země . .

 . Tyto krize pravděpodobně přinesou podniku katastrofy.

  To v žádném případě není alarmující, v polovině cesty padá jedna nebo dvě banky našeho druhu. Existují také některé banky, které se zrodily ve stejnou dobu, kdy jsme byli mnohokrát sloučeni a reorganizováni, a jejich osud byl nešťastný! Ale pro lidi Xingye, bez ohledu na to, jak velká je krize, se vždy nebojí „jasného meče“ a vždy mohou podpořit odolnost „přežít v prasklinách a vývoj v prasklinách“, najít cestu ven v reformách, odvážit se bojovat a vyhrávat. Postupujte kupředu a nakonec proměňte krize v příležitosti,Znovuzrození z popela, kování silnější konkurenceschopnosti. Obyvatelé Xingye zároveň pracovali společně na každodenních bojích bok po boku a postupně vytvořili kulturu Xingye vzájemné důvěry, upřímné jednoty, jednoduchosti a harmonie a prosazování tvrdé práce.

  Ráno 5. února 2007 rozezněla naše banka úvodní gong Xingye na šanghajské burze. Tváří v tvář mnoha hostům a médiímSlavnostně slibuji: „Výpis na trh s akciemi A označuje, že Industrial Bank vstoupila na čínský hlavní kapitálový trh, přijímá nové recenze, vítá nové testy a vydává se na novou cestu. “ Veřejný seznam je milníkem v prvních 20 letech našeho vývoje a je také koncentrovaným testem naší práce v novém tisíciletí.

  V roce 2001 se moje země připojila k WTO,Dále otevírat prostor pro rychlý ekonomický růst a přinést historické příležitosti pro znovuzrození čínského bankovního průmyslu po křtu asijských finančních turbulencí.

  Současně se postupně plní plné otevírací sliby. „Vlk“ je opravdu tady a čínské bankovní odvětví čelí nebývalým příležitostem. vážná výzva. V této době se Xingye v prvních dnech otevření v podstatě zbavil chudoby a bělostiDilema přežití v trhlinách má místo ve vznikajících akciových bankách.

  Pro „místní“ tělo není snadné mít tuto situaci.

  Pokud jste spokojeni se současným stavem a budete postupovat krok za krokem, nebudete mít příliš velké potíže s malým životem a všechny aspekty lze vysvětlit.

  Kam by měl jít Xingye? Je to i nadále statečně stát v čele reformy a otevírání, statečný vítr a vlny proniknout do většího světa,Nebo jste ochotni chovat se a žít stabilní život? Jako starý Xingye člověk, jako vůdce podniku, hluboce cítím těžkou odpovědnost. Trápení na začátku cesty, vítr a déšť, když jsem poprvé dorazil mimo provincii, očekávání mých kolegů, důvěra organizace, se propletly dohromady a myšlenka se opakovaně míchala v mém srdci: nesmíte být malé a bohaté a musíte usilovat o větší slávu!Stále existuje mnoho kolegů z Xingye, kteří tvrdě přemýšlejí o důležitém bodu obratu.

  V srpnu 2000 se v ústředí konal brainstormingový seminář zaměřený na myšlení celé banky. V prudké kolizi myšlenek, „prozkoumávání způsobů finanční reformy a většího přispívání k ekonomické výstavbě“, jako poslání banky, je 18 znaků jako maják, který účastníkům umožňuje vidět den. Srdce každého člověka se zahřeje - udělejte to nejlepší! Jedno umístění, kombinace dvou virtuálních a skutečných, a tři hlavní strategie řízení se staly konsensem horní a dolní části konference, tj. Zřízení „národní moderní komerční banky“ a propagace „ rozšíření hmotné sítě a rozšíření nehmotných služeb, inovace hmotných produktů a reforma nehmotného systému a mechanismů.

  “Kombinace virtuálního a skutečného,Implementovat tři strategie „přísné správy, odborné správy a vědy a technologie“. Spojte se s mezinárodními vyspělými bankami, budujte velkolepý model s mezinárodní perspektivou, budujte povědomí o vývoji souladu s předpisy a vytvářejte prvotřídní profesionální schopnosti! Ve stejném roce vydal stranický výbor výzvu k „vybudování prvotřídní banky a vybudování stoletého podniku“, což znělo jasnou výzvou k novému vývoji. Od té doby nezáleží na organizaci, maloobchodu, podnikání v oblasti správy majetku nebo na celkové správě aktiv a pasiv; bez ohledu na organizační změny, reengineering procesů nebo výstavbu kanálu, IT a dalších infrastruktur; bez ohledu na vnitřní kontrolu a správu nebo externí marketing a služby, Xingye tvrdě pracoval Poučte se z pokročilých zkušeností v oboru a vydejte se vývojovou cestou s vlastními charakteristikami. O několik let později, kdy se transformace podnikání stala univerzálním konsensem a dominantní strategií komerčních bank v mé zemi, byly Xingyeovy schopnosti strategického plánování postupovat s dobou a dělat první krok znovu potvrzeny.

  Veřejný seznam je bezpochyby důležitou součástí rozvojové strategie Xingye a je také prubířským kamenem „jemnosti“ Xingye. Myšlenka prosazení veřejného seznamu,Byl uvařen a zahájen v roce 2002 a teprve v roce 2007 došlo k zásadnímu průlomu. 8. ledna téhož roku byl IPO s průmyslovým podílem A schválen Výborem pro zkoušení emisí Čínské regulační komise pro cenné papíry.

  5. února byl oficiálně uveden na šanghajskou burzu cenných papírů. Jak offline upisovací fondy pro přidělení, tak online upisovací fondy jsou nastaveny historie kapitálového trhu v té době. Nejvyšší rekord.

 Kótování společnosti Xingye využilo nejlepší příležitosti, aby se burza změnila z „medvěda“ na „býka“. Celý trh zvolal, jak je Xingye tak „dobrý pro život“! „Ti, kteří nehledají celý svět, nemohou chvíli hledat; ti, kteří nehledají celkovou situaci, nemohou hledat jedinou doménu.

 “ Vnější svět často obdivuje, že Singyes se po mnoho let vyhnul velkým vývojovým rizikům a chopil se velkých rozvojových příležitostí. ale,Jaký je vnitřní důvod? Myslím, že to má něco společného s rostoucím vzorem Xingye, proaktivním strategickým plánováním a strategickým odhodláním bez ohledu na malé zisky a ztráty.

  Na začátku podnikání to bylo špatné a bílé a Pepsi se potýkala. Xingye lidé nešli daleko dopředu, ale pouze „sedm věcí k otevření dveří, palivové dříví, rýže, olej, sůl, omáčka a octový čaj“ racionálnost a „přežít v prasklinách. Odolnost hledání rozvoje v trhlinách. Poté, co lidé zažili počáteční vývoj a získali si pevné místo v provincii Fujian, zahájili lidé z Xingye „Druhé podnikání“ se základním obsahem „sebe-náhrady, národního rozvoje“ a odvážně vykročili vpřed.

  Historické tempo regionálních operací. Po roce 2000 šli obyvatelé Xingye ještě dále, aby využili příležitosti vstupu země do WTO. Všestranně zrychlete budování celostátní banky a opakovaně jste průkopníkem v tomto odvětví, pokud jde o přilákání kapitálu a inteligence, změny názvů bank, fúze a akvizice trhu a obchodní transformace.

  Doposud mají okřídlení lidé Xingye ambicióznější vizi, společně pracují na vybudování „prvotřídní integrované skupiny finančních služeb“ a „století modrého čipu na čínském kapitálovém trhu“. Věřím, že dokud si lidé z Xingye budou i nadále udržovat tento racionální a pragmatický, rozsáhlý a malý přístup, vždy se dokážeme uchytit a rozvíjet bez ohledu na změny.

  Hledání pokračuje po roce 2016. Během setkání ministrů financí G20 a guvernérů centrálních bank, které se konalo v Šanghaji, uskutečnil Achim Steiner, zástupce generálního tajemníka OSN a výkonný ředitel programu pro životní prostředí (UNEP), speciální cestu do naší banky výměny. Oceňujte úspěchy našeho desetiletého průzkumu a praxe v oblasti zeleného financování. Po více než deseti letech neustálého úsilí se zelené finance staly nejvýraznější značkou a nejkrásnější „vizitkou“ společnosti Xingye.

  „Nejnežádanější na světě se jmenuje„ Zhiping Nothing “, ale ve skutečnosti existují obavy z neočekávaných událostí.

 “ Po dokončení veřejného seznamu a celostátního rozložení sítěJak může Xingye nadále udržovat pocit krize, chránit se před arogancí a unáhleností, nikdy nezapomenout na původní záměr a neustále překonávat, je před námi nové téma. První domácí podnikání v oblasti zeleného financování je přesně ta odpověď, kterou jsme předali! V prosinci 2007 jsem se setkal s panem Zoellickem, prezidentem Světové banky v Guangzhou, a vyměnil jsem si s ním nápady ohledně průzkumu domácích zelených financí naší banky a plánů na zvýšení jejího propagačního úsilí. V té době, jako malá a střední banka, která nebyla na světě dobře známá a byla to jen malá banka v Číně, lidé Xingye udělali na panu Zoellicku dojem svou upřímností a profesionalitou a dostali jeho chválu.

  Výsledkem je, že naše banka byla první zahájenou spoluprací s institucemi přidruženými ke Světové bance a poprvé v Číně zahájila ekologické finanční služby a produkty a dosáhla úspěchu.

 Zejména 31. října 2008 naše banka oznámila, že se stala první „bankou Equator Bank“ v Číně, které se dostalo široké pozornosti a uznání doma i v zahraničí. Od prvního spuštění financování energetické účinnosti, půjček na úsporu energie a snížení emisí, financování uhlíku, financování práv na znečištění a nízkouhlíkových kreditních karet až po první závazek přijmout zásady rovníku a zřízení franšízových institucí až po zřízení zvukové skupiny,S víceúrovňovým a komplexním zeleným finančním produktovým a servisním systémem prošla společnost Xingye Green Finance více než deseti lety vývoje a prozkoumala cestu rozvoje zeleného financování zaměřenou na skupinu „od zeleného ke zlatu se spravedlivostí a ziskem“ pro Čína.

  Při inovaci v bankovním podnikání jsme „vyskočili z banky, abychom se stali bankou“ a poskytli jsme čínskému bankovnímu odvětví jedinečnou zkušenost s rychlým vybudováním finanční holdingové skupiny. Od založení první stoprocentní dceřiné společnosti Industrial Financial Leasing Company v roce 2010 jsme postupně získali Industrial Trust, založili Industrial Fund, Industrial Consumer Finance, Industrial Research a Industrial Digital Finance a další společnosti a vyvinuli se v přední tuzemskou společnost, krytí bank, trustů a financí. Leasing, fondy, spotřebitelské financování, futures, správa aktiv,Moderní integrovaná skupina finančních služeb se silnými schopnostmi komplexních finančních služeb v oblasti výzkumu a poradenství, digitálních financí a dalších oborů uskutečnila důležitou změnu v rozvoji podnikání z „individuálního postupu“ na „operace skupiny armády“.

  Při pohledu zpět, od mezibankovního a zeleného financování k penzijnímu financování a inkluzivnímu financování; od místních bank,Regionální banky, poté národní banky, kótované banky a skupinové banky.

  V posledních letech Xingye tvrdě pracovala na vyřešení dilematu finanční homogenity a postupně vytvořila charakteristický model provozu a řízení, který je trhem a průmyslem široce chválen, stejně jako diferencované vzorky reforem a vývoje. A hnací síla, která za tím stojí, myslím, spočívá ve skutečnosti, že lidé v Xingye jsou připraveni na nebezpečí v době míru a nejsou spokojeni sami se sebou. Duch nedodržování konvencí, neuspokojení, vytrvalost, neustálé prosazování a překonávání - to je také základní kámen našeho věčného základu! „Třicet let Xixi je situace stejně rychlá jako včera.

 “ Zdá se, že obchodní scéna Yanlu Lanyu je stále v dohledu a společnost Xingye byla založena ve 30. letech a stala se jednou z 30 nejlepších světových bank od pár lidí to vědělo. Nachází se v jihovýchodním rohu,Proč může společnost Xingye, která nemá žádné pozadí, vždy dosáhnout průlomů s předními demonstračními účinky v čínském finančním průmyslu? Jako 30letý veterán z Xingye, jak odpovědět na „otázku Xingye“ vydanou průmyslem? Někteří lidé říkají, že Xingye vzniklo a následovalo trend. Někteří lidé říkají, že Fujian se nachází mezi horami a mořem, a Fujian lidé vyhrají, pokud se odváží bojovat.

  Někteří lidé říkají, že Xingye má skupinu „Kádr se silnou schopností obléhat město a vytáhnout vesnici. Někteří lidé říkají, že Xingye má tým, který pracuje společně a hluboce myslí. To je v pořádku.

  Myslím si však, že důležitější věcí jsou přetrvávající ideály a přesvědčení Lidé z Xingye a pocity rodiny a země. Na začátku zahájení „Prozkoumání způsobů finanční reformy a větší přispění k ekonomické výstavbě“ na začátek „Chcete-li založit skutečnou komerční banku, pak do fáze rychlého rozvoje „budování národní moderní komerční banky“ a poté do dnešní „budování prvotřídní banky, budování staletého průmyslu“, je to stejná tradice a důsledná že lidé Xingye slouží zemi, zlepšují živobytí lidí a vracejí se společnosti. , Zavázali se ke společnému ideálu a snaze o vzestup národního finančního průmyslu.

 Je to přesně založené na tomto společném ideálu a snaze, že nespočet lidí Xingye přišlo z celého světa, ruku v ruce, překonali hory a hřebeny, překonali překážky a neustále tlačili Xingyeovu věc do nových výšin reformy a otevírání. Společnost Xingye byla založena ve 30 letech a její kariéra se předávala z generace na generaci. Generace lidí Xingye statečně převezmou misi svěřenou dobou,Pokračujte v tvrdé práci, abyste zvítězili, vytrvale postupovali vpřed, žili v nové éře, žili podle staletého snu, pomáhali lepšímu životu a pokračovali v plnění ambiciózního cíle „prvotřídní banky, století - starý obchod “.

  (Autor / tajemník a předseda strany Průmyslová banka Gao Jianping) Zodpovědný redaktor: Yang Qun je populární doporučení, jak odložit nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance v průběhu 24 hodin.

Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).