Bankovní

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek

souhrn

9. června se z městského dopravního průmyslu dozvěděli, že vytvoří národní civilizovanou konferenci o podpoře práce v městech, že se letošní dopravní oddělení v Čchang-čchunu zaměří na optimalizaci rozvržení trasy, zlepšení kvality služeb, posílení oprav taxi, zlepšení prostředí na silnici a provádění to nejlepší pro občany. Vytvořte standardizované, spořádané, čisté a krásné, harmonické a civilizované dopravní prostředí.Pokud jde o veřejnou dopravu, upravte a optimalizujte veřejnou dopravu

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek-0

  9. června se z městského dopravního průmyslu dozvěděli, že vytvoří národní civilizovanou konferenci o podpoře práce v městech, že se letošní dopravní oddělení v Čchang-čchunu zaměří na optimalizaci rozvržení trasy, zlepšení kvality služeb, posílení oprav taxi, zlepšení prostředí na silnici a provádění to nejlepší pro občany. Vytvořte standardizované, spořádané, čisté a krásné, harmonické a civilizované dopravní prostředí.

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek-1

  Pokud jde o veřejnou dopravu, upravte a optimalizujte síť autobusových linek, v kombinaci s otevřením linky metra 1, obnovte rozložení sítě autobusových linek ve městě, nakonfigurujte a optimalizujte 10 autobusových linek a přidejte 5 mikrocirkulačních linek. V letošním roce se také plánuje otevření 28 Road, High-tech Line 5, Bashu Yingxiang Tourist Dedicated Line atd. , Za účelem zlepšení cestovních podmínek občanů; zvýšení modernizace a odstranění veřejných autobusů,Do konce roku se plánuje investovat 606 nových automobilů; bude vybudováno nebo zrekonstruováno 150 kiosků pro autobusové zastávky, aby se účinně zlepšilo prostředí čekání veřejnosti. V oblasti taxislužby soustavně prosazujte reformu taxislužby, prosazujte transformaci a modernizaci tradičních průmyslových odvětví; řádně rozvíjejte online volání autem, podporujte diferencovaný provoz a integrovaný vývoj nových a starých obchodních formátů a setkávejte se rozmanité cestovní potřeby občanů;Důsledně zakročte proti nelegálním operacím, jako jsou „běžná auta“ a „černá auta“, urychlete stavbu průmyslových blacklistů a blacklistů, kteří mají nelegální operace, odmítají nakládat a obcházejí.

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek-2

   Pokud jde o stavbu a správu silnic, postavíme „čistou, čistou a pohodlnou“ předváděcí cestu jako dopravce, abychom komplexně zlepšili podmínky silnic a vyváželi silniční prostředí.

Changchun optimalizuje 10 autobusových linek v reakci na otevření metra a přidá 5 mikrocirkulačních linek-3

Provést projekty na zlepšení a zlepšení životního prostředí pro 10 výjezdových silnic a 192 kilometrů výjezdových silnic, zvýšit demolici nelegálních silničních staveb, vyčistit a napravit silniční štítky a zvýšit míru ekologizace na obou stranách silnice; plánovat dokončení 67,5 kilometrů projektů údržby silnic a 341,7 kilometrů projektů v oblasti bezpečnosti a ochrany životních silnic, aby byla zajištěna míra integrity silnice a míra čistoty povrchu silnice. .