Sdružení

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan

souhrn

Zprávy sítě Dongguan Time Network 12. června Ye Zhengxin, předseda indonéské asociace asociací Guangdong, vedl 23 zámořských čínských vůdců kantonských sdružení z Indonésie, aby se sešli v Dongguanu, aby se podělili o svou nostalgii. Zahraniční čínští vůdci, kteří tentokrát navštívili Dongguan, jsou hlavami indonéské komunity a uskuteční dvoudenní návštěvu v Dongguanu. Lu Hanbiao, náměstek generálního tajemníka městské správy, ve svém projevu uvedl:Na „dvou zasedáních“ po celé zemi letos vláda

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-0

  Zprávy sítě Dongguan Time Network 12. června Ye Zhengxin, předseda indonéské asociace asociací Guangdong, vedl 23 zámořských čínských vůdců kantonských sdružení z Indonésie, aby se sešli v Dongguanu, aby se podělili o svou nostalgii. Zahraniční čínští vůdci, kteří tentokrát navštívili Dongguan, jsou hlavami indonéské komunity a uskuteční dvoudenní návštěvu v Dongguanu.

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-1

   Lu Hanbiao, náměstek generálního tajemníka městské správy, ve svém projevu uvedl:Na letošních celostátních „dvou zasedáních“ byla ve vládní pracovní zprávě jasně uvedeno, že je třeba prostudovat a formulovat plán rozvoje městské aglomerace v oblasti většího zálivu Guangdong-Hong Kong-Macao. Dongguan se nachází mezi Guangzhou a Shenzhen, sousedí s Hongkongem a Macaem, a hraje důležitou strategickou pozici v městské aglomeraci oblasti Velkého zálivu Guangdong-Hong Kong-Macao.

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-2

   Dongguan ohlašuje bezprecedentní významnou příležitost k rozvoji.

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-3

   Lu Hanbiao řekl:Díky důkladnému pokroku čínské iniciativy „Belt and Road“ a vytvoření zóny volného obchodu Čína-ASEAN se úloha zámořských Číňanů při podpoře výměn a spolupráce mezi Dongguan a zeměmi a regiony podél „Belt and Road“ stala být prominentnější.

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-4

   Kontakty mohou být častější a blízčí. Huang Wenli, ředitel Městského střediska pro podporu zahraničních investic, představil delegaci 4. mezinárodní námořní výstavu Silk Road v Guangdongu 21. století, která se bude konat od 21.

Delegace indonéských kantonských sdružení navštívila Dongguan-5

do 24. září tohoto roku. .