Společnost

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě

souhrn

Na konci 26. bude ovlivněn provoz od hlavy mostu do městské oblasti Dongguan Time Net News Včera se reportér dozvěděl od oddělení městského managementu, že kvůli potřebě údržby mostů bude od 10. do 26. června východní rychlostní komunikace Nadjezd Liaobu (hlava mostu do městské oblasti) Směr) Proveďte polouzavřenou konstrukci a dávejte pozor na zpomalení nebo objížďku projíždějících vozidel. Uzavřené stavební dopravní spojení Shigu vás naučí obcházet

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě-0

  Na konci 26. bude ovlivněn provoz od hlavy mostu do městské oblasti Dongguan Time Net News Včera se reportér dozvěděl od oddělení městského managementu, že kvůli potřebě údržby mostů bude od 10. do 26.

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě-1

   června východní rychlostní komunikace Nadjezd Liaobu (hlava mostu do městské oblasti) Směr) Proveďte polouzavřenou konstrukci a dávejte pozor na zpomalení nebo objížďku projíždějících vozidel. Spojovací linka Shigu je pro stavbu uzavřena a dopravní oddělení vás naučí objíždět. Z Houjie do města bude během dopravní špičky velká dopravní zácpa.

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě-2

   Je třeba znovu připomenout, že od 10. do 24. června bude spojovací linka Shigu uzavřena do městské oblasti z Houjie, od 25. června do 9.

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě-3

   července bude uzavřena spojovací linka Shigu do městské oblasti.

Řidiči Dongguan dávají pozor! Polouzavřená stavba nadjezdu Liaobu na východě-4

Plán objížďky 1. Shigu spojovací linka Houjie do centra směr Expo Avenue odbočit na Jiangjun Road,Jděte na sever po silnici Guantai Road a odbočte na ulici Dongguan 2. Spojovací linka Shigu z městské oblasti do Houjie, odbočte po silnici Huancheng a odbočte na ulici Dongguan Avenue a odbočte na jih k Guantai Road do Houjie.