Žena

Vysokoškolák se usadil v Xi'anu a poté uvolnil věk

souhrn

Vysokoškolák se usadil v Xi'anu a poté uvolnil věk

Vysokoškolák se usadil v Xi

 Huashang Daily News (reportér Qing Rongbo, fotografie Zhang Jie) Město Xi'an od nynějška dále uvolní některé podmínky přístupu k registraci domácnosti a „zvýší“ preferenční zásady. To je rozhodně dobrá zpráva pro ty, kteří se chtějí usadit v Xi'anu. Pro novou novou politiku pro vypořádání v Xi'anu neexistuje žádný časový limit.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  Konkrétní obsah je: na základě původní nové politiky pro registraci domácnostiDále uvolnit věkovou hranici pro usazení osob s bakalářským nebo vyšším vzděláním. V podmínkách „vysokých škol a univerzit na plný úvazek, středních odborných škol (včetně technických škol), ekvivalentů národního vzdělávání a navrátilců studujících v zahraničí“, bakalářského stupně držitelé (včetně národního vzdělání) věková hranice pro usazení v rezidenci pro ty, kteří mají stejné vzdělání a kteří se vrátili ze studia v zahraničí,Od 35 let (včetně 35 let) do 45 let (včetně 45 let); věk pro postgraduální studenty a vyšší není stanoven. 1.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  března 2017 představila společnost Xi’an „nejpohodlnější“ zásady registrace domácnosti, které lze shrnout jako „tři granty a čtyři kapky“:Uvolnění požadavků na zřízení kolektivní hukou pro jednotky a uvolnění pojmu „zaměstnávání jednotek“; „Čtyři pády“ znamená snížení podmínek pro vypořádání kvalifikovaných talentů, snížení podmínek pro vypořádání investic a daní, snížení podmínky pro koupi domu, snížení dlouhodobého zaměstnání v městské oblasti Xi'an a legálnost Počet let příspěvků na sociální zabezpečení pro pracovníky s pevným bydlením.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  Od března do května se do Xi’anu přestěhovalo a usadilo celkem 64 344 lidí. Nárůst o 49 925 osob ve stejném období loňského roku, což je nárůst o 346%. Včera příslušná osoba odpovědná za kancelář veřejné bezpečnosti v Xi'anu uvedla, že nová politika registrace domácností zavedená Xi'anem nejenže uspokojuje potřeby obyčejných absolventů vysokých škol usadit se, ale také výrazně snižuje kvalifikované talenty, investiční daňové poplatníky a nákupy bydlení. Prahové hodnoty pro vypořádání v Xi'anu jsou obyvatelé a dlouhodobé zaměstnání v městské oblasti Xi’an a osoby s legálním pevným pobytem.

Vysokoškolák se usadil v Xi

 V zájmu podpory podnikání upravila politika registrace domácností také podmínky pro jednotlivé průmyslové a komerční domácnosti. Kromě toho v současné době neexistuje žádný časový limit pro novou politiku vypořádání v Xi'anu a tato politika ve prospěch lidí bude prováděna po dlouhou dobu. Xi'an zintenzivňuje úsilí o studium politiky vypořádání bodů s cílem usnadnit veřejnosti zvládnout registraci domácnosti. 1.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  března bude implementována nová politika registrace domácností Xi'an. „Ruční registrační místnost pro domácnost“, která může realizovat celý proces registrace domácnosti, je uvedena do provozu současně.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  17. dubna zahájil úřad veřejné bezpečnosti v Beilinu pilotní systém pro vyplňování volných míst v systému registrace domácností: jaké materiály masy použijí pro registraci volných míst v Xi'anu, policie pro registraci domácností je bude informovat ve formě upozornění, aby každý viděl na první pohled.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  Nyní Xi’an zintenzivňuje výzkum politiky vypořádání bodů,Prozkoumejte proveditelnost, aby se některé talenty, které nesplňují požadavky na registraci domácnosti, mohly usadit v Xi'anu prostřednictvím tohoto kanálu.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  Až dosud, ve srovnání s podobnými zásadami registrace domácností v Chang-čou, Wu-chanu a Čcheng-tu, je nová politika registrace domácností v Xi'anu, ať už jde o vzdělání, věk, dobu platby pojištění, pracovní dobu, dobu pobytu, bydlení a další podmínky zpracování. ,Z hlediska požadovaných materiálů a manipulačních postupů bylo dosaženo cíle „zavedení politiky preferenčního vypořádání talentů v zemi“.

Vysokoškolák se usadil v Xi

  1. června otevřel oficiální účet WeChat „Policejní vize“ také přihlašovací odkaz „Ruční registrační místnosti pro domácnost“. Poté, co věnujete pozornost oficiálnímu účtu „Police Vision“, klikněte na sloupec „Handheld Household Registration“ pod oficiálním účtem a přihlaste se k Úřadu veřejné bezpečnosti v Xi'anu.

 „Ruční registrační místnost pro domácnost“, po registraci a ověření skutečného jména lze prostřednictvím této platformy vyřídit příslušný registrační podnik pro domácnost.

.