Informace

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko

souhrn

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko-0

  Chinese Business Daily, Baoji (Reporter Ding Yu, korespondent Yang Jianlin) Když student základní školy skočil přes školní plot, omylem si prorazil zábradlí do lýtka a byl na zábradlí zavěšen hlavou dolů. V 16:51 dne 10.

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko-1

   června přijal hasičský sbor veřejné bezpečnosti Fengxian poplach, podle kterého byl student základní školy Xinjianlu v krajském městě bodnut školním zábradlím do nohy a osoba byla zavěšena hlavou dolů.

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko-2

   kritický. Na místo dorazili hasiči a vojáci a dozvěděli se, že dítě bylo náhodně zaseknuto při přechodu školního zábradlí, jeho lýtko bylo zasunuto špičkou zábradlí a jeho tělo bylo zavěšeno ve vzduchu a nemohlo se pohnout. Situace byla velmi kritický. Policista Jiang Jun, hasič Wang Zhifei a nadšení lidé, kteří dorazili na místo, drželi dítě pohromadě, aby se zabránilo sekundárním zraněním.

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko-3

  Podejte dítěti infuzi na místě. Hasiči obsluhují štípací kleště na ocelové tyče a ocelovou tyč opatrně stříhají. V 17:09 dítě nakonec uniklo.

Medvědí dítě převrátí ocelovou tyč zábradlí a vloží lýtko-4

Rozumí se, že zraněnému dítěti je asi 10 let a jeho rodiče tam obvykle nejsou, ale stará se o něj jeho babička. Včera byl reportér z Huashang Daily informován, že zraněné dítě je stále léčeno a již nepředstavuje vážný problém. .