Přírodní

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"

souhrn

Zrození

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-0

 Pobyt v obci: Vesnice Wujia, město Zhaogong, okres Fufeng 8. června bylo město Fufeng County v mírném dešti klidné a uklizené.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-1

  Kolem 9:30 ráno, uprostřed krátkého zvuku petard, se u severní brány na náměstí Fodu otevřel „Wang Xiaogang Leather Care Shop“, kterému pomáhal reportér z China Business Daily. Wang Xiaogang je vesničan ve vesnici Wujia Village ve městě Zhaogong v okrese Fufeng a ve vesnici je známá chudá domácnost.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-2

 Jeho otec zemřel, jeho matka byla stará a měl fyzické vady. Příjem rodiny se těžko zlepšoval. Spojením myšlenky Wang Xiaogang zahájit podnikání a otevřít obchod s péčí o kůži reportér z China Business Daily, který byl ve vesnici umístěný, aby prošetřil přesné práce na zmírnění chudoby, pozval několik přátel, aby si „půjčili peníze“ do Wang Xiaogang , což mu pomohlo uskutečnit jeho mnohaleté přání.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-3

  Wang Xiaogang, narozen v roce 1979, který si přál otevřít opravnu obuvi v sídle kraje, měl fotografii „„Dětská tvář", zdá se, že mu je dvacet.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-4

  Před několika lety lékař řekl, že jeho stav byl lékařsky nazýván „vývojovým zpožděním", které lze léčit injekcemi nebo perorálními hormonálními léky, ale cena byla velmi vysoká. Wang Xiaogang se nakonec léčby vzdal, protože jeho rodina si náklady nemohla dovolit. Před několika lety zemřel jeho nemocný otec na nemoc.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-5

 Když byl můj otec naživu, dlužil spoustu dluhů a čekal, až zaplatí. Po krátkém manželství jsou nyní on a jeho matka na sobě závislí.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-6

  Z fyzických důvodů nebyl schopen vykonávat těžkou práci a veškerá práce, jako je domácí práce, byla zvážena na jeho 70leté matce.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-7

  Zhou Xinhai, ředitel vesnického výboru Wujia, uvedl, že pěstování jablek je hlavním průmyslovým odvětvím zmírňujícím chudobu, které místní oblast v posledních letech rozvinula. Kvůli nedostatku pracovních sil v rodině Wang Xiaogang se však toto odvětví nemohlo rozvíjet. Během tohoto období Wang Xiaogang hovořil také o tom, že chce otevřít opravnu obuvi v krajském městě, ale trpěl nedostatkem startovacích prostředků. Obec mu za to také pomohla s poskytnutím půjčky, ale protože nikdo z příbuzných a přátel rodiny Wangových nebyl ochoten to zaručit a nemohl hypotéku najít, situace chudoby rodiny Wangů se těžko změnila.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-8

 Na konci května tohoto roku se reportér z Huashang Daily, který byl umístěný ve vesnici Wujia, setkal s Wang Xiaogangem, když navštívil chudé domácnosti. Wang Xiaogang uvedl, že má dovednosti v opravě obuvi, leštění obuvi a péči o kůži.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-9

  Podle Wanga Xiaoganga se tuto techniku ​​naučil před deseti lety při práci v Lan-čou a později pracoval v opravnách obuvi v Xi'anu, Baoji a dalších místech. Z fyzických důvodů však byly mzdy nízké. Poté, co jeho otec před několika lety zemřel, se vrátil do svého rodného města, aby doprovázel svou matku, takže necestoval daleko. Největším přáním je nyní otevřít opravnu obuvi v místním kraji.

Zrození "Wang Xiaogang Leather Care Shop"-10

  „Nemohu fyzicky vykonávat zemědělskou práci ani těžkou práci a moje matka je příliš stará. Pokud se chci zbavit chudoby tradičním zemědělstvím, nemám vůbec žádnou důvěru!"Řekl velmi zklamaně. Když odešel po návštěvě, Wang Xiaogang se opatrně zeptal reportéra China Business Daily:" Napadá vás způsob, jak mi pomoci? " Opravdu chci otevřít opravnu obuvi. V takovém případě se brzy budu moci zbavit chudoby! "Reportér fundraisingu poslal ve WeChat Moments plán, jak si půjčit 20 000 juanů v rizikovém kapitálu.

  Odpoledne téhož dne reportér z China Business Daily řekl pár přátelům o Wang Xiaogang. "Nečekaně všichni jednomyslně vyjádřili ochotu půjčit si peníze, aby pomohli Wang Xiaogang zahájit podnikání a otevřít obchod.

  Následujícího dne, po diskusi s dalšími kádry na zmírnění chudoby ve vesnicích a vesnických kádrech, přišel reportér z China Business Daily s plánem, jak pomoci Wang Xiaogangovi zahájit podnikání, a zveřejnil plán svému okruhu přátel WeChat.

  V plánu je pozvat 40 přátel, aby se podíleli na půjčování peněz Wang Xiaogang,Abychom mu pomohli zahájit podnikání a otevřít obchod, je limit půjčky na osobu 500 juanů. Plán rovněž stanoví, že poté, co Wang Xiaogang uspěje v zahájení podnikání, budou tyto půjčky spláceny dlužníkovi měsíc po měsíci a související riziko nese sponzor akce a ti, kteří jsou ochotni si půjčit peníze. Necelých 10 hodin po vydání plánu vyjádřilo ochotu účastnit se asistenční aktivity 34 přátel a poté reportérovi převedli 500 juanů z účtu WeChat.

 Mezi těmito přáteli, kteří jsou ochotni pomoci Wang Xiaogangovi, jsou úředníci vládních agentur, mediální kolegové a podnikatelé. V kruhu přátel reportéra řekl přítel Fufeng, který pracuje v Xi'anu, ve zprávě o přenosu: Musím se takové události zúčastnit! Protože jsem půjčil peníze Wangovi Xiaogangovi, aby si ho vážil. Během období fundraisingu reportéra China Business DailyNěkteří známí mi také připomněli, že mám být opatrný, ale více lidí zaujalo postoj povzbuzení a podpory. Poté, co se rozšířila zpráva, že reportér pozval přátele, aby si půjčili peníze od Wang Xiaogang, aby si založili obchod ve WeChat Moments, vyjádřili ochotu zúčastnit se také kádry vesnického výboru Wujiacun.

  Vedoucí pracovního týmu ve vesnici, oddělení zemědělství a průmyslu výboru strany Fufeng County a místní město Zhaogong také považovali tuto metodu za velmi novou. Všichni vyjádřili ochotu půjčit Wang Xiaogangovi peníze, aby mu pomohli zahájit podnikání, a poté poslali 3 000 juanů v hotovosti. Tímto způsobem si za nadšené účasti velkých lidí reportér z China Business Daily rychle půjčil 20 000 juanů pro rizikový kapitál Wang Xiaogang. Najděte majitele obchodu, abyste snížili nájem.

  Reklamní společnost má prostředky na bezplatné označení. Dalším krokem je najít dům v průčelí. Začátkem června, za doprovodu reportéra z China Business Daily a Zhang Zengke, prvního tajemníka vesnice, začal Wang Xiaogang hledat obchody v kraji Fufeng. Vzhledem k tomu, že nájemné bylo příliš vysoké poté, co viděl několik míst v řadě, se Zhang Zengke a reportéři z China Commercial Daily rozhodli pokračovat v hledání.

  Později jsem konečně našel volný obchod o rozloze 14 metrů čtverečních u severního vchodu na náměstí Fodu v okrese Fufeng. Bylo řečeno, že roční nájemné bylo 15 000 juanů. Reportér z China Business Daily zavolal paní Wang, majitelce obchodu, aby vysvětlila situaci Wang Xiaogang v naději, že druhá strana zvýhodní. Paní Wang se nečekaně zeptala, jak asi 13 000 juanů? Reportér se zeptal paní Wangové s myšlenkou zkusit to: „Může to být 10 000 juanů?“ Paní Wang neočekávaně zaváhala a odpověděla:„Ano, počítám, že malým příspěvkem ke zmírnění chudoby! Doufám, že ten mladý muž uspěje ve svém oboru!“ Poté, co se rozšířila zpráva, že Wang Xiaogang chystá založit obchod s obuví bot u severní brány Fodu Plaza, paní Ren ze společnosti Plaza Property Service Company řekla, že by se měla také snažit.

  Ve stejný den byli vysláni dva uklízeči, aby pomohly Wang Xiaogang vyčistit dům. Později si tajemník Zhang Zengke našel několik přátel, kteří prováděli renovace.

 Zajistěte, aby si každý vytvořil nějaké jednoduché dekorace do obchodu. Reklamní společnost na náměstí také zdarma vyrobila ceduli na dveře do obchodu s obuví bot Wang Xiaogang a na sklo jeho malého domku dala slogany. Chudé domácnosti cítily, že mají nápady, že by nám ostatní mohli pomoci zbavit se chudoby. Reportér China Business Daily poté předal zbývajících 10 000 juanů Wang Xiaogang.

  Použil z toho 4 000 juanů na nákup zcela nového multifunkčního stroje na zkrášlování kožených bot. Také jsem koupil více než 3 000 juanů za kožené boty a kožené doplňky a poté jsem koupil několik polic na místním bleším trhu. Odpoledne 7.

  června, kdy bylo vše vráceno na místo, začal obchod s obuví bot, který se zaměřuje na péči o kůži, vypadat jinak. Ráno 8. června, pod záštitou vesnických kádrů, kožený obchod Wang Xiaogang oznámil otevření v mrholení. Místní televizní stanice také spěchala hlásit.

  Poté, co se otevřel obchod s péčí o kůži, zveřejnil Wang Xiaogang také na okně „Free Collection Express“. Řekl, že jeho obchod s péčí o kůži byl otevřen za pomoci mnoha lidí. Aby společnost zaplatil, bude v budoucnu ukládat expresní doručení pro obyvatele v okolí.

  Vzhledem k letní sklizni není počet obyvatel okresu Fufeng příliš velký. Obchod je od svého otevření průměrný už několik dní.

  Několik obchodníků v okolí potěšilo Wang Xiaogang a řeklo: „Nebojte se, buďte trpěliví, umístění obchodu je dobré a podnikání se určitě zlepší.

 “ Wang Xiaogang uvedl, že tentokrát má nejen důvěru v otevření obchodu, ale má také vznešený ideál.

  V příštích několika letech otevře několik dalších obchodních řetězců v místní oblasti a dokonce i v oblasti Baoji, aby pomohl chudým lidé mají rádi sebe. Ráno 9.

června zveřejnil Wang Xiaogang u vchodu do obchodu ručně psaný plakát: Obchod se otevírá, do týdne je obuv zdarma! Zpráva o tom, že Wang Xiaogang zahájil podnikání v krajském městě, způsobila ve vesnici Wujia velký šok a některé chudé domácnosti řekly: Zdá se, že stále musíme mít nápady a jiné nám mohou pomoci z chudoby! China Business Daily reportér Li Yonggang text / obrázek.