Informace

Oceněny 3 školy Baoji

souhrn

Oceněny 3 školy Baoji

Oceněny 3 školy Baoji-0

  Huashang Daily News (Reporter Zhang Chao) Dne 9. června uspořádalo Městské úřad pro vzdělávání v Baoji a Městská jazyková komise v Baoji pochvalné setkání po celém městě, které označilo vznik oceněných jednotek a jednotlivců oceněných Baoji na 3.

Oceněny 3 školy Baoji-1

   univerzitě v provincii Shaanxi, Soutěž v psaní standardizovaných čínských znaků pro základní a střední školy Chvála. V této soutěži získala střední škola Baoji Middle School a experimentální základní škola okresu Chencang první místo ve skupině středních škol a základní škole. Guozhen Junior High School, okres Chencang, získal druhé místo ve skupině pro střední školy.

Oceněny 3 školy Baoji-2

   Tato soutěž má čtyři soutěže: „Čínské psaní znaků“, „Idiomová diskriminace“ (skupina na základní škole je „standardní psaní“), „Čínské seskupování znaků“ a „Společné věty starověké poezie a prózy“. Systém bude měřen, skórován a odstraněny.

Oceněny 3 školy Baoji-3

   Ve třech skupinách základní školy, střední školy a střední školy se účastní 12 reprezentativních týmů. Každý tým se skládá ze 4 studentů a 1 instruktora (probíhá sezení, kde hráči žádají o pomoc instruktora). Soutěže se za střední školu zúčastnily střední škola Baoji, střední škola v Guozhenu v okrese Chencang a experimentální základní škola v okrese Chencang. Nakonec střední škola Baoji a experimentální základní škola okresu Chencang získaly první místo ve skupině středních škol a skupina základních škol a druhé střední školy v okrese Chencang v Guozhenu druhé místo ve skupině středních škol.

Oceněny 3 školy Baoji-4

Ve stejný den se obecní úřad pro vzdělávání v Baoji a úřad pro jazykovou komisi v Baoji rozhodli ocenit 12 studentů včetně Liu Yuyao titulem „Nejlepší soutěžící ve 3. soutěži v psaní standardizovaných čínských znaků na základní a střední škole“ a 9 učitelé, včetně Han Yali jako titulu „Nejlepšího“ instruktora; uděluje se střední škole Baoji a dalším školám „cenou za mimořádný příspěvek“ Tímto krokem se dále zlepšuje sebevědomí popularizace běžného národního mluveného a psaného jazyka,Bude hrát příkladnou a vedoucí roli v podpoře a šíření vynikající čínské kultury, ve zlepšování čínské schopnosti psaní studentů základních a středních škol a dokonce i celého lidu, ve zvyšování povědomí o lásce celého národa k psaní čínských znaků a ve zvyšování národní úrovně hrdost a sebevědomí. .