Zápas

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice

souhrn

Od 9. do 11. června využila společnost Changchun Food Bureau společně s 16 společnostmi produkujícími kukuřici platformu 7. veletrhu cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan) v roce 2017 k propagaci regionálních značek kukuřice, přesného spojení s místními zpracovatelskými společnostmi a konsolidovat a vylepšovat Popularita a vliv kukuřice je první, která se vydala na cestu budování značky kukuřice. Protože země provedla reformu systému nákupu a skladování kukuřice,Kukuřice v naší provincii

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-0

  Od 9. do 11. června využila společnost Changchun Food Bureau společně s 16 společnostmi produkujícími kukuřici platformu 7.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-1

   veletrhu cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan) v roce 2017 k propagaci regionálních značek kukuřice, přesného spojení s místními zpracovatelskými společnostmi a konsolidovat a vylepšovat Popularita a vliv kukuřice je první, která se vydala na cestu budování značky kukuřice. Protože země provedla reformu systému nákupu a skladování kukuřice,V souladu se zásadou tržní ceny a oddělení cenové kompenzace vytvořila kukuřice naší provincie systém dotací producentů kukuřice a vytvořila nový mechanismus pro vstup diverzifikovaných tržních subjektů na trh. To umožňuje, aby ceny kukuřice plně odrážely vztah mezi nabídkou na trhu a poptávka a důležitý krok vpřed v reformě cen zemědělských produktů.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-2

   Cílem reformy je zvrátit neustálý růst cen kukuřice a zmenšující se trh v posledních letech. Situace zvyšování zásob, zvyšování dotací a ztrát způsobila, že se kukuřičný průmysl postupně dostal ze „slepé uličky“. Zároveň se zrušení dočasného nákupního a skladovacího systému a pokles cen kukuřice staly v roce 2017 důležitou otázkou pro vlády na všech úrovních, jak dosáhnout neutuchající dynamiky zvyšování příjmů zemědělců.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-3

   Kromě aktivní úpravy struktury výsadby provedlo město Changchun také úpravy kvality a rozmanitosti na základě poptávky na trhu. Přeměňte přirozené výhody na ekonomické výhody a výhody rozvoje, budujte značku kukuřice a zvyšte hodnotu a cenu kukuřice.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-4

   Podporovat zvyšování příjmů zemědělců prostřednictvím pákového efektu podniků. Na rumové párty byla Changchunova čerstvá kukuřice vyhledávaná prodejci a místními médii. Poté, co ochutnali čerstvou kukuřici a kukuřičné nápoje a další hluboce zpracované kukuřičné výrobky,Plná chvály.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-5

   Mnoho distributorů vyjádřilo ochotu spolupracovat. Na následné konferenci o produkci a marketingu obilí byly podniky na výrobu kukuřice v Čchang-čchunu plně připraveny, a to nejen při přípravě brožur, ale také při přepravě vzorků.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-6

   Changchunská kukuřice má vysoký obsah cukru a vysoký obsah škrobu, což je vhodné pro nejrůznější zpracování krmiva a zpracování škrobu. Společnosti obou stran provedly důkladné diskuse o podrobnostech, například o tom, jak snížit náklady na dopravu a dávkové dodání. V odpoledních hodinách, kdy úřad Changchun Grain Bureau vedl 16 kukuřičných společností k návštěvě místních společností na zpracování krmiv, místní společnosti uvedly, že kukuřice Changchun má vysoký obsah cukru a dobrou kvalitu.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-7

   V minulosti se kvůli problémům s náklady používalo pouze krmivo pro prasata zajistit chuť. Changchunská kukuřice se používá ke zpracování drůbežího krmiva a nakupuje se pouze severočínská kukuřice. Poté, co stát loni zrušil dočasné skladování, se výhody severovýchodní kukuřice okamžitě projevily. Nyní se používá nejen v krmivech pro prasata, ale v krmivu pro drůbež je zapotřebí i část severovýchodní kukuřice.

[Food Bureau] Implementací probíhající globální strategie se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-8

Výlet do města Čchang-čchun byl velmi aktuální a jsou ochotni navázat dlouhodobou spolupráci s Čchang-čchun. Pang Guozhong, ředitel Food Bureau of Changchun City, řekl:Práce na budování značky kukuřice spočívá hlavně v konsolidaci a rozšiřování stávajících zákazníků kukuřice Čchang-čchun, v zájmu lepšího vstupu kukuřice Čchang-čchun na národní trh, lepšího zvýšení cen kukuřice, zvýšení příjmů zemědělců a snížení zátěže státních dotací. .