Cestovní ruch

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti

souhrn

Webové stránky ministerstva financí, ministerstva bydlení a rozvoje měst a venkova a mnoha dalších ministerstev a komisí nedávno oznámily seznam pilotních měst pro čisté vytápění v severním regionu v roce 2017 a naše město je mezi nimi. V souladu s rozhodnutími a rozmístěním ústředního výboru strany a státní rady, za účelem urychlení podpory čistého vytápění v zimě v severním regionu, ministerstvo financí, ministerstvo bydlení a rozvoje městských venkova, ministerstvo ochrany životního prostředí a Národní energetická správa zorganizovaly a provedly 2

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti-0

  Webové stránky ministerstva financí, ministerstva bydlení a rozvoje měst a venkova a mnoha dalších ministerstev a komisí nedávno oznámily seznam pilotních měst pro čisté vytápění v severním regionu v roce 2017 a naše město je mezi nimi. V souladu s rozhodnutími a nasazením ústředního výboru strany a státní rady, za účelem urychlení podpory čistého vytápění v zimě v severním regionu, ministerstvo financí, ministerstvo bydlení a rozvoje měst a venkova, ministerstvo ochrany životního prostředí a Národní energetická správa uspořádala soutěžní přezkum pilotních měst zimního čistého vytápění v roce 2017 v severním regionu. Podle výsledků přezkumu je 12 měst plánovaných na zahrnutí do pilotní oblasti zimního čistého vytápění v severních oblastech v roce 2017 Tianjin, Shijiazhuang, Tangshan, Baoding, Langfang, Hengshui, Taiyuan, Jinan, Zhengzhou, Kaifeng , Hebi a Xinxiang (v pořadí podle správního rozdělení). Období propagace je od 7.

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti-1

   června do 11. června 2017.

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti-2

   Uvádí se, že ministerstvo financí,Ministerstvo bydlení a rozvoje měst, venkova, ministerstvo ochrany životního prostředí a Národní energetická správa vydaly před několika dny oznámení, ve kterém se rozhodly provést pilotní práci centrálních financí na podporu čistého vytápění v zimě v severních regionech. Pilotní demonstrační období je 3 roky. Ceny a dotace ústřední vlády se určují podle rozsahu města. Obce přímo pod ústřední vládou přidělí každý rok 1 miliardu juanů a hlavní města provincie přidělí každý rok 700 milionů juanů.

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti-3

  Města na úrovni prefektury každoročně přidělují 500 milionů juanů.

Naše město je v roce 2017 zařazeno jako pilotní město pro čisté vytápění v severní oblasti-4

Výňatek z Taiyuan News Network.