Počítač

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany

souhrn

Za účelem dalšího zdokonalení postupů dohledu a zvýšení schopnosti orgánů dohledu nad lidmi vykonávat své povinnosti se 13. června dopoledne uskutečnilo Městské soudní středisko školicí schůzkou pro orgány dohledu nad Městským lidovým prokurátorem. Na konci loňského roku uspořádala Městská soudní kancelář certifikační a úvodní školicí schůzku pro dozorce lidí nad prokurátorem na úrovni města. V Taiyuanu bylo 89 dozorců lidí nad prokurátorem města a 25 provinčních prokurátorů.

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany-0

  Za účelem dalšího zdokonalení postupů dohledu a zvýšení schopnosti orgánů dohledu nad lidmi vykonávat své povinnosti se 13. června dopoledne uskutečnilo Městské soudní středisko školicí schůzkou pro orgány dohledu nad Městským lidovým prokurátorem. Na konci loňského roku uspořádal Městský soudní dvůr certifikační a počáteční školicí setkání pro lidové inspektory městského lidového prokurátora. Pobočka převzala svá místa certifikáty.

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany-1

  Doposud bylo náhodně vybráno 51 supervizorů lidí a 65 lidí se zúčastnilo 24 supervizí případů a 1 projednávání případů. Z nich v jednom případě prokuratura nakonec přijala stanovisko vedoucího lidu. Na školicím setkání přednášela Ma Qinghong, lidová supervizorka Městského lidového prokurátora a docentka na Shanxi Politics and Law Management Cadre College, právní znalosti týkající se dohledu nad případy lidovým inspektorem. Nan Shoujun, lidový inspektor Městského lidového prokurátora a ředitel advokátní kanceláře Shanxi Bingzhou, přednesl přednášku o problémech, které vyžadují pozornost při skutečném dohledu nad případy supervizorem.

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany-2

   Vedoucí některých lidí hovořili nadšeně, aktivně si vyměňovali své pocity z výkonu dohledu nad případy a kontrolních prací od doby, kdy se ujali úřadu, a předkládali dobré názory a návrhy na problémy, se kterými se setkali při výkonu svých povinností a v oblastech, které je třeba zlepšit.

Městská soudní kancelář uspořádala školení pro orgány dohledu nad městskými občany-3

Výňatek z Taiyuan News Network.