Automatický

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců

souhrn

Tvrdá konkurence mezi přeshraničními platebními společnostmi nadále vyplácí další 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců v tuzemském platebním poli třetích stran, aby se vyhnula nepřetržité platbě, která se specializuje na trh plateb B-end, a plně sází na modré oceánský trh přeshraničních plateb. Společnosti Alipay a Tenpay od společnosti Miao Yiwei společně získaly 90% podílu na trhu, takže více než dvě stě čínských platebních hráčů třetích stran bylo extrémně těsné.Třetí v zemi

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-0

 Tvrdá konkurence mezi přeshraničními platebními společnostmi nadále vyplácí další 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců v tuzemském platebním poli třetích stran, aby se vyhnula nepřetržité platbě, která se specializuje na trh plateb B-end, a plně sází na modré oceánský trh přeshraničních plateb. Společnosti Alipay a Tenpay od společnosti Miao Yiwei společně získaly 90% podílu na trhu, takže více než dvě stě čínských platebních hráčů třetích stran bylo extrémně těsné.

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-1

 Domácí platební společnosti třetích stran se postupně zaměřily na trh přeshraničních plateb s průměrnou roční mírou růstu více než 50%.

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-2

  Dne 13. září společnost Lianlian Payment na den otevřených dveří oznámila, že v příštích třech letech investuje 3 miliardy juanů na podporu 1 milionu prodejců elektronického obchodování a na vybudování globální přeshraniční platformy služeb elektronického obchodování. Tato platební společnost třetí strany v Číně se umístila na čtvrtém místě ve velikosti transakce,Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom vsadili na modrý oceán přeshraničních plateb.

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-3

  Dříve, 3.

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-4

  září, mateřská společnost Lianlian Payment Lianlian Digital oznámila, že poté, co v první polovině letošního roku získala společnou investici od společností Everbright Industrial a Zhejiang Cyberspace, získala opět více než 1 miliardu spoluinvestovaných fondem Sequoia Capital China Fund a Boyu Kapitál. Yuanské RMB financování dokončilo financování téměř 5 miliard juanů. Stal se největším případem financování v oblasti plateb třetím stranám za poslední roky, dokonce v červnu letošního roku přesáhl rozsah financování ve výši 2 miliard juanů Huifu Tianxia (1806.

Přeshraniční platební konkurence je tvrdá, postupné platby přidávají 3 miliardy na podporu 1 milionu prodejců-5

 HK). V okamžiku, kdy Lianlian Payment využívá více než polovinu prostředků získaných v oblasti přeshraničních plateb, se „obchodní zima“ stala pocitem mnoha přeshraničních prodejců. „Nezáleží na tom, zda je chladná zima, nebo ne, abychom určili svůj vlastní stav existence,Mnoho velkých společností se často vyvíjí z chladné zimy.

  "Ředitel společnosti Lianlian Pay Pan Guodong.

  Čínský internetový podnikatel, který zažil prasknutí internetové bubliny v roce 2000, připomíná, že chladné zimní období, které trvalo několik let, bylo také nejpramatičtějším rokem pro internetové společnosti. Jít do zámoří s Alipay a WeChat byl umístěn na straně služby na straně C. uživatel,Zejména ve srovnání s čínskými turisty, kteří odcházejí z Číny, je strategickou volbou Lianlian Pay pro cestu do zámoří sloužit čínským prodejcům (toB) na zámořských platformách elektronického obchodování, jako jsou Amazon a WISH, a pomáhat čínským prodejcům převádět peníze zahraničních kupujících zpět do Číny.

  “ Přeshraniční akviziční „obchod devizového vypořádání v RMB. Xie Ming, manažerka přeshraničního platebního produktu Lianlian, uvedla:V dubnu 2017 byla oficiálně spuštěna přeshraniční sběrná služba Lianlian v USA.

  Během jednoho roku byly postupně spuštěny sběrné služby pro britské libry, eura, japonské jeny, australské dolary a kanadské dolary. V současné době je také podporováno placení DPH v pěti zemích daně a poplatky pro pět zemí zdarma.

  Pan Guodong, generální ředitel společnosti Lianlian Payment, odhalil, že v první polovině letošního roku překročila částka přeshraničních plateb přijatých společností Lianlian Payment 20 miliard. Poskytovatelé přeshraničního elektronického obchodování mají více než 300 000 prodejců, což je v Číně „absolutně vedoucí“.

  Pan Guodong uvedl, že rychlý rozvoj čínského přeshraničního trhu elektronického obchodování je způsoben tím, že domácí elektronický obchod v Číně je v posledních deseti letech velmi dobrým příkladem globálního elektronického obchodu. Viděl to také velký počet prodejců a jsou rychle jít ven. Z jednoho milionu nových prodejců na platformě Amazon v roce 2017 pocházela 1/3 z Číny.

  Podle monitorovacích údajů Čínského výzkumného centra pro elektronický obchod dosáhla celková škála transakcí (včetně maloobchodu a B2B) čínského přeshraničního elektronického obchodu v roce 2017 7,6 bilionu RMB. Řekl, že současný rozsah přeshraničních transakcí je stále malý a ve fázi rychlého růstu.

 Globální nákup a globální prodej se nevyhnutelně stanou trendem. V příštích třech až pěti letech jsme přesvědčeni, že dosáhneme ročního objemu transakcí stovek miliard.

  Ačkoli přeshraniční platební pole nemá zmenšovací prostor stlačený dvěma giganty Alipay a Tenpay, platební konkurence není snadná. Zahraniční obří platební společnosti paypal a worldfirst již mnoho let nasazují přeshraniční akviziční trh na čínském trhu. Uznání na mezinárodním trhu je poměrně vysoké. V Číně existuje také Pingpong Finance, startupová společnost, která již získala několik kol financování, a mnoho platebních společností třetích stran, které se dříve zaměřovaly na domácí podnikání, jako jsou Epay a Baopay, vstoupily na přeshraniční trh v roce 2018 .

  „Míra války“ mezi přeshraničními platebními společnostmi je mikrokosmem tvrdé konkurence.

 Od sazby poplatků ve výši 2% až 3%, která se v odvětví obvykle používá před třemi lety, až po společnost Pingpong Finance, která má největší investici do podílového fondu Vanguard na světě, navrhla v roce 2016 sazbu přeshraničního poplatku ve výši 1%, což sazbu poplatků snížilo celého odvětví o téměř 70%. Následně také přeshraniční platební společnosti, jako jsou worldfirst a PayPal, postupně snižovaly své platební sazby a míra války u přeshraničních plateb pokračovala dodnes. Pan Guodong odhalil, že v současné době je manipulační poplatek za produkty přeshraniční platby Lianlian 7 promile a manipulační poplatek za přeshraniční platby byl opět snížen.

  Pokud jde o „úrokovou válku“ mezi platebními společnostmi, Pan Guodong řekl: „Pouze z pohledu úrokových sazeb, pokud tento trh vstoupí do čisté konkurence sazeb, nesmí to být zdravá konkurence. Nízké náklady jsou dokončeny za mírné situace. Je velmi naivní jen pomáhat podnikat tak, že sazbu trochu snížíte. „Dodal:“ Cena přeshraničního elektronického obchodu zahrnuje výběr poskytovatelů logistiky, pojištění, marketingových služeb a řadu služeb, které ovlivní celé podnikání prodejce.

  Úplně vyřešit provozní potřeby čínských přeshraničních prodejců a studovat, jak řešit problémy přeshraničního elektronického obchodování,To je problém, který by měl být považován za nejvíce. V novém přeshraničním ekosystému elektronického obchodování jsou sběr a platby stále základem a jádrem.

  Lianlian však není jen nástrojem pro shromažďování plateb. Přeshraniční strategie se rozšíří na celý ekosystém přeshraničních služeb elektronického obchodování, včetně toku komodit a toku informací, až po logistiku a tok kapitálu. Platforma přeshraniční služby Lianlian pokryje všechny obchodní procesy.

 „Navíc v otázce dodržování kapitálu dosáhla Lianlian Payment, která je už mnoho let nenápadné propagandy pro přeshraniční podnikání, prvotních výsledků. V Číně má Lianlian již licenci k podnikání v oblasti platebního styku vydanou centrální banka a licence vydaná devizovou správou centrální banky.

  licence pro přeshraniční platby s plnou licencí pro kvalifikaci deviz a vypořádání směnných kurzů devizových transakcí. Po počátečních letech uspořádání byly dokonce založeny zámořské společnosti v Hongkongu, Spojených státech, Velké Británii, Evropě, Brazílii, jihovýchodní Asii a na dalších místech a všechny mají místní zámořské finanční licence k „vyřešení problému nejprve jeden kilometr přeshraničního získávání podniků “a poté Abychom zajistili dodržování a zabezpečení fondů napříč odkazem,„ proto máme příležitost vybudovat novou síť financování, která se může připojit ke světu. Místo budování takového kapitálového spojení prostřednictvím spolupráce s externí třetí stranou. „Pan Guodong řekl.

  Výsledky uspořádání jsou zřejmé. Manažer produktu přeshraničních plateb Lianlian Xie Ming uvedl, že globální kapitálová síť vytvořená společností Lianlian Payment dosáhla zpracování výběrů hotovosti a inkas v reálném čase. Společný časový limit v průmysl je T + 0.

 Funkce plateb v reálném čase od Lianlian spuštěná v roce 2018 může trvat až 2 sekundy a je jedinou platební institucí v oboru, která může dosáhnout plateb v reálném čase. Ačkoli růstový potenciál přeshraničních plateb přesahuje 50% ročně, platby jsou stále obchodem s nízkým ziskem. Platba je však pouze základní základní službou v dolní části, „platba +“Širší prostor představivosti, který přinesl, se postupně stává realitou.

  Údaje o předcházejících a následných transakcích a toku toku informací o kapitálu, které mají platební instituce, se staly lukrativnějším obchodem s půjčováním kapitálu. Podobně jako vývoj platebního podnikání Ant Financial na online půjčky pro malé a mikropodniky se Lian Lian také pokusila prozkoumat hromaděním dat,Union banka a licencované instituce poskytují finanční služby v dodavatelském řetězci pro financování a půjčky podnikových úvěrů, což urychluje efektivitu kapitálového obratu prodejců.

  Pan Guodong uvedl, že spojí velké banky a kvalifikované finanční instituce, aby se podílely na financování potřeb přeshraničních prodejců. Prostřednictvím internetového online půjčovacího programu budou využívány „objednávkové půjčky“ a „úvěrové půjčky“. Spuštěno v krátkém časovém období.

Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Financování plateb třetí stranou Pan Guodong Populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky Naskenujte QR kód následovat (sinafinance).