Majetek

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina

souhrn

Hualong.com, 14. června, 9 hodin. Černé jídlo obvykle obsahuje hodně vlákniny a antioxidantů, což může snížit riziko cukrovky a srdečních onemocnění. Jak obvykle říkáme, nejtypičtějšími zástupci jsou „pět druhů černé“, včetně černé rýže, černých fazolí, černého sezamu, černých datlí a černé houby. Pojďme se podívat na výživu těchto černých potravin.Černý sezam

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-0

 Hualong.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-1

 com, 14. června, 9 hodin. Černé jídlo obvykle obsahuje hodně vlákniny a antioxidantů, což může snížit riziko cukrovky a srdečních onemocnění.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-2

  Jak obvykle říkáme, nejtypičtějšími zástupci jsou „pět druhů černé“, včetně černé rýže, černých fazolí, černého sezamu, černých datlí a černé houby. Pojďme se podívat na výživu těchto černých potravin.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-3

 Černý sezam je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou prospěšné pro lidské tělo. Jeho obsah Ve je nejvyšší v rostlinné stravě. Dokáže odstranit volné radikály v těle a má významný antioxidační účinek.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-4

  Má určitý účinek na oddálení stárnutí, léčení zažívacích potíží a léčení šedivých vlasů. Černé fazole mají účinky na zahřívání střev a žaludku, zlepšují zrak, podporují krevní oběh a hydrolyzují toxiny. Je to také dobrý produkt pro zvlhčení pokožky, černých vousů a černých vlasů.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-5

 Je bohatý na vysoce kvalitní bílkoviny, rodinu Vb a Ve, stejně jako riboflavin a melanin. Pomáhá proti stárnutí, posiluje vitalitu, zkrášluje a zkrášluje. Černá rýže má účinky na povzbuzení sleziny, zahřívání jater, vyživování krve a doplňování qi.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-6

  Obsah vitaminu B1 a železa je 7krát větší než u běžné rýže. Spotřeba v zimě je velmi užitečná pro doplnění stopových prvků člověka. Když ji používáte k vaření kaše s osmi poklady, nedávejte do ní cukr. Černá rýže, známá také jako „černá perla“, je bohatá na bílkoviny, aminokyseliny a stopové prvky, jako je železo, vápník, mangan, zinek atd.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-7

  Má funkce chutnat a prospívat prostředku, vyhlazovat a doplňovat esenci, povzbuzovat slezina, prohřívání jater, uvolnění svalů a podpora krevního oběhu.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-8

  Černá pohanka může být použita jako léčivo a má účinky na trávení jídla, odstraňování stagnace a antiperspirant. Kromě toho, že je bohatý na kyselinu olejovou a kyselinu linolovou, obsahuje také chlorofyl,Lutin a niacin mají účinky na snížení hladiny cholesterolu v těle, snížení krevních lipidů a krevního tlaku a ochranu funkce krevních cév. Jeho tvorba maxima krevního cukru v lidském těle je relativně opožděná a je vhodná pro diabetiky a pacienty s metabolickým syndromem. Černé datle obsahují bílkoviny, cukry, organické kyseliny, vitamíny, fosfor, vápník, železo a další živiny.

Deset černých potravin je nejživější, proti stárnutí, černé vlasy a slezina-9

  Černá data jsou teplá a sladká,Má účinky na výživu ledvin a výživu žaludku. Černá data jsou známá jako „sklady výživy“.

  Černá houba má účinky na čištění plic a výživu qi, aktivaci krve a výživu žaludku, zvlhčování sucha, výživu a posílení těla. Koloid černé houby má silnou adsorpční sílu a může čistit žaludek a střeva. Obsahuje také nukleovou kyselinu a lecitin, které působí kulturisticky, krásně a proti stárnutí. Černá houba je rozpustná vláknina,Může obohatit krev, jíst více u pacientů s hyperlipidemií, infarktem myokardu a mozkovým infarktem, aby rozpustil trombózu a snížil počet krevních destiček.

  Černé ovoce je v posledních letech novým druhem ovoce a jeho nutriční hodnota je mnohem vyšší než u podobných odrůd. Protože černé plody jsou bohaté na vitamíny, selen, železo, vápník, zinek a další látky, mají protirakovinné, protirakovinné, antioxidační a protistárnoucí účinky a staly se novým miláčkem na trhu s ovocem.

 Moruša moruše, také známá jako moruše. Má sladkou, kyselou a studenou povahu, vstupuje do meridiánů srdce, jater a ledvin, má účinky vyživující jin a krev, zvlhčuje střeva a projímadlo. Má purpurově černou barvu, sladkou a kyselou chuť a je bohatý na vitamíny, aminokyseliny, karoten a další přísady.

  Pravidelné stravování moruší může zlepšit imunitu člověka, oddálit stárnutí a zkrášlit pokožku. Moruša je dobrou volbou pro lidi, kteří milují krásu. Moruša má funkce posílení imunity, podpory růstu červených krvinek v krvi, prevence vytvrzování lidských tepen a kosterních kloubů a podpory metabolismu.

  Moruše jsou kyselé a šťavnaté, ale mají mírně chladnou povahu. Proto by ženy měly jíst méně, pokud přijdou na menstruační dovolenou, aby se předešlo nadměrnému nachlazení a bolesti žaludku.

  Kromě syrového jídla lze z moruší připravit také pudink z moruše, moruše,Jezte moruše džem, moruše ovocný salát, atd. Černá švestka je bohatá na vitamín B2, draslík, hořčík, mangan, fosfor atd. Moderní farmakologický výzkum věří, že „lidé s alkalickou krví budou žít déle.

 “ Černá švestka je zásaditá potravina, protože obsahuje velké množství organických kyselin, které se po absorpci střevní stěnou rychle změní na alkalické látky. Proto je ebenová švestka zaslouženým vynikajícím jídlem proti stárnutí. Organické kyseliny obsažené v ebenu mohou navíc zabíjet patogenní bakterie, jako jsou plísně, které napadají gastrointestinální trakt.

  Samotné černé hroznové víno je druh výživného ovoce. Lékařská kniha „Spare Materia Medica“ dynastie Song popsala roli hroznů jako „udržování svalů a kostí, zahřívání sleziny a vyživování qi, posilování síly, zvyšování tuku a zdraví lidí, dlouhodobý hlad a chlad jídlo a lehké tělo, ne staré a prodloužené.

 Lze jej použít jako víno k rozpuštění vody a usnadnění močení. "Černé hrozny mají lepší účinky na zdraví. Je bohaté na minerály, jako je vápník, draslík, fosfor, železo a vitamíny B1, B2, B6, C atd.

 , A také obsahuje řadu aminokyselin potřebných pro lidské tělo Pravidelná konzumace černých hroznů prospívá neurastenii a nadměrné únavě.

  Poté, co se z černých hroznů stanou rozinky, bude obsah cukru a železa vyšší. Je to dobré tonikum pro ženy, děti a slabé a chudokrevné. Černý rybíz je také známý jako černý rybíz a ovoce z černých fazolí.

  Černý rybíz je bohatý na mnoho živin a má velké výhody pro lidské zdraví, takže je velmi populární v Evropě a na některých dalších místech.

  Černý rybíz je velmi bohatý na vitamín C, fosfor, hořčík, draslík, vápník, antokyany,Fenolové látky.

  Mezi zdravotní výhody černého rybízu, které jsou v současné době známé, patří prevence dny, anémie, otoků, artritidy, revmatismu, onemocnění úst a hrdla, kašel atd. Kromě toho existují švestky, kuře s černými kostmi, mořské řasy, kaštany, mořské okurky, houby shiitake, řasy atd. , Což jsou také velmi výživná jídla.

Hualong. com komplexní.