Ekonomika

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“

souhrn

Zprávy ze sítě Dongguan Time Včera uspořádalo město Dalang mobilizační setkání s cílem usilovat o „tři po sobě jdoucí mistrovství“ národního civilizovaného města. Sekretářka výboru městské strany Dalang Xie Jinbo na zasedání zdůraznila, že v souladu s požadavky „uchopení klíčových bodů, překonání obtíží, upevnění silných stránek a zaměření na slabé stránky“ je nutné zaměřit se na kombinaci orientace na problém a celkové plánování a jednota klíčových průlomů a světlých míst.Trvat na prosazování vlády a účasti celého lidu

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“-0

  Zprávy ze sítě Dongguan Time Včera uspořádalo město Dalang mobilizační setkání s cílem usilovat o „tři po sobě jdoucí mistrovství“ národního civilizovaného města.

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“-1

   Sekretářka výboru městské strany Dalang Xie Jinbo na zasedání zdůraznila, že v souladu s požadavky „uchopení klíčových bodů, překonání obtíží, upevnění silných stránek a zaměření na slabé stránky“ je nutné zaměřit se na kombinaci orientace na problém a celkové plánování a jednota klíčových průlomů a světlých míst.

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“-2

  Dodržujte tři hlavní aspekty propagace vlády a účasti celého lidu, abyste zajistili realizaci „tří po sobě jdoucích mistrovství“ národního civilizovaného města. Na zasedání člen výboru městské strany Dalang Ye Shufan představil, že Dalang provede hloubkovou výstavbu „čtyř měst“. Pokračujte v hloubání dobrých lidí kolem nás, abyste vytvořili „město dobrých lidí“, dále podporujte institucionalizaci a standardizaci dobrovolných služeb,Pěstujte a rozvíjejte skupinu páteřních týmů průmyslových dobrovolnických služeb, projekty značek a předváděcí weby a budujte „město dobrovolníků“, propagujte konstrukci tématu „přátelský park“ a vytvořte z pojmu „přátelské město“ název domácnosti; podpořit v letošním roce výstavbu „Města naděje“ Zaměřit se na průlom ve stavbě dětských paláců v soukromých školách a usilovat o vytvoření řady demonstračních míst.

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“-3

   "Na podporu založení „tří po sobě jdoucích mistrovství“ národního civilizovaného města je nutné zajistit splnění celkového standardu, ale také usilovat o dokonalost. „Xie Jinbo uvedl, že je nutné zaměřit se na zlepšení vzhledu a image města a aktivně provádět renovaci starých zdí, abychom vytvořili skupinu„ evropských měst “a„ barevných silnic “. Fukang Road by měla být nadále optimalizována a měla by se stát výkladní skříní image Dongguanu. Ginza a Avenue of Stars.

Dalang postaví skupinu „evropských měst“ a „barevných silnic“-4

Urychlete zkrášlování a zlepšování krajiny, ozelenění, osvětlení a zařízení na obou stranách silnice, jako je Meijing Road, a proveďte úpravu vedení vysokého napětí tak, aby zdobila městské civilizace se zkrášlováním silnic. .