Průmysl

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou

souhrn

Naše noviny, 13. června, Hainan News Network zveřejnily zvláštní zprávu zaměřenou na městskou obnovu Haikou ve formě výše uvedeného a následujícího. Jedenáctý byl první článek s názvem „Obnova měst v Haikou: Komplexní léčba„ městských nemocí “a zlepšení štěstí lidí“; dvanáctý byl druhý článek „Obnova měst v Haikou: Oprava paměti města s vynikajícími koncepty, Přetváření krásného stesku po domově z kvality》 Pro titul

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-0

 Naše noviny, 13. června, Hainan News Network zveřejnily zvláštní zprávu zaměřenou na městskou obnovu Haikou ve formě výše uvedeného a následujícího. Jedenáctý byl první článek s názvem „Obnova měst v Haikou: Komplexní léčba„ městských nemocí “a zlepšení štěstí lidí“; dvanáctý byl druhý článek „Obnova měst v Haikou: Oprava paměti města s vynikajícími koncepty, Přetváření krásné stesku po domově z kvality.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-1

  “„ Zaměřte se na toto téma. Podle zprávy z 11. , od loňského roku, vzal Haikou jako výchozí bod opatření na obnovu měst, počínaje problémy, které jsou nejvíce znepokojeny občany, a pomocí projektů k jejímu vymýcení „městské nemoci“ a na podporu transformace rozvoje měst z „kvantitativní změny“ na „kvalitativní změnu“. Posiluje pocit zisku a štěstí lidí.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-2

  V poslední době mnoho občanů dostalo na mobilní telefony dotazníky o obnově měst v Haikou.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-3

 Vyplněním zvláštních dotazníků o dopravě a barevnosti měst nejenže občané pochopili koncept „obnovy měst“, ale také poskytli zpětnou vazbu o „nemoci měst“, které je nejvíce znepokojují. V souladu s cílem městského managementu, který má být „stejně rafinovaný jako výšivka“, zadal Haikou v rámci iniciativy „Urban Renewal“ zahájené v loňském roce Čínský institut pro městské plánování a design. Prozkoumejte způsoby řešení problémů prostřednictvím terénního výzkumu a dotazníkového šetření. Bylo shromážděno celkem desítky tisíc dotazníků.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-4

  S ohledem na dopravní problémy, které občany nejvíce znepokojují, našla Haikou ve městě více než 30 rozbitých silnic a navrhla krátkodobé a dlouhodobé plány optimalizace dopravy.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-5

  V současné době město Haikou identifikovalo 20 demonstračních projektů optimalizace dopravy, které budou realizovány v blízké budoucnosti.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-6

 Důraz bude kladen na projekty, jako je otevření Duantou Road, oblast Haikou East Station a komplexní renovace oblasti Sanjiaochi, které mají být dokončeny v průběhu roku, aby se dále zlepšil zážitek z cestování občanů a turistů. Podle zprávy z 12. dne Haikou tvrdě pracuje na vybudování zahradního města při jeho obnově měst.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-7

  Při zlepšování kvality prostoru na jedné straně přetváří krásný stesk po domově v očích starých lidí z Haikou.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-8

 Současně také obnovuje paměť města s vynikajícím konceptem, který ukazuje jedinečné kouzlo Xinhaikou.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-9

  Na základě koncepce rozvoje „návratu vody k lidem, návratu zeleně k lidem a návratu nábřeží k lidem“, od minulého roku Haikou postupně dokončila modernizační projekty transformace krajiny pobřežních silnic a pobřežního nočního pohledu proměna. Doposud více než 30 měst včetně řeky Wuyuan, jezera Dongxi a dalších vnitrozemských řek,Projekty na zlepšení mokřadů byly zahájeny jeden po druhém.

Síť Hainan News zahajuje zvláštní zprávu týkající se obnovy měst v Haikou-10

  Haikou plánuje do dvou let investovat 2 miliardy juanů do ekologické obnovy, aby bylo město krásnější a obyvatelnější. V současné době městská vláda v Haikou a tým odborníků Čínského plánovacího institutu založili devět skupin, včetně plánování a koordinace, renovace chudinských čtvrtí a kulturního oživení. Podle časového uzlu v posledních třech letechVydejte se propagovat celkovou myšlenku „Jedna řeka a dva břehy, poháněné východními a západními přístavy a koordinovaný rozvoj severu a jihu“ v Haikou, a naplánujte dokončení první dávky demonstračních projektů městské obnovy do března 2018.

.