Společnost

Městský úřad pro sanitaci životního prostředí zve zástupce Městského lidového kongresu, aby se „zeptali na diagnózu“

souhrn

Aby bylo možné lépe přijmout dohled nad všemi sektory společnosti, dále zlepšovat kvalitu prací na sanitaci životního prostředí ve městě Haikou, vylepšit systém dohledu a hodnocení prací na sanitaci životního prostředí a zavést spolehlivý dlouhodobý mechanismus řízení, ráno 12. v návaznosti na členy CPPCC. „Po převzetí práce“ se ujal vedení znovu Městský úřad pro sanitaci životního prostředí a okresní sanitační kanceláře pro životní prostředí spolupracovaly na pozvání 28 lidí s bohatými zkušenostmi a dlouhodobým zaměřením na ochranu životního prostředí .

Městský úřad pro sanitaci životního prostředí zve zástupce Městského lidového kongresu, aby se „zeptali na diagnózu“

Městský úřad pro sanitaci životního prostředí zve zástupce Městského lidového kongresu, aby se „zeptali na diagnózu“-0

  Aby bylo možné lépe přijmout dohled nad všemi sektory společnosti, dále zlepšovat kvalitu prací na sanitaci životního prostředí ve městě Haikou, vylepšit systém dohledu a hodnocení prací na sanitaci životního prostředí a zavést spolehlivý dlouhodobý mechanismus řízení, ráno 12. v návaznosti na členy CPPCC „Po„ převzetí pulzu “práce se opět ujalo vedení Městský úřad pro sanitaci životního prostředí a okresní hygienické kanceláře pro životní prostředí spolupracovaly na pozvání 28 zástupců Městského lidového kongresu s bohatými zkušenostmi dlouhodobé zaměření na hygienu životního prostředí. Dotaz a výzva.

   “Na sympoziu hovořili zástupci Městského lidového kongresu a hlavní osoba odpovědná za úřad pro sanitaci životního prostředí svobodně a navzájem komunikovali o aktuálních problémech a plánech reakce na sanitaci životního prostředí.

   Liu Jian, ředitel Městský úřad pro sanitaci životního prostředí uvedl, že na to dohlížel zástupce Městského lidového kongresu.

   Hraje pozitivní roli při prosazování a prosazování kvality sanitačních prací v oblasti životního prostředí a hraje obrovskou dynamiku při zavádění mechanismu dlouhodobého dohledu nad sanitačními pracemi na životní prostředí. Jak se zvyšuje účast všech sektorů společnosti, jisté nedostatky v sanitačních pracích na životní prostředí budou jistě kompenzovány a sanitační práce v oblasti životního prostředí budou dosahovat lepších a lepších výsledků. Doufám, že všichni poslanci Národního lidového kongresu mohou efektivně kombinovat své vlastní pracovní charakteristiky, najít problémy ve všech směrech a na více úrovních, najít nedostatky v sanitačních pracích na životní prostředí, předložit pokyny a návrhy spravedlivě a nestranně a vylepšit relevantní politiky pro úřad pro sanitaci životního prostředí. Upravte pracovní nápady tak, aby poskytovaly objektivní a skutečné materiály z první ruky.

Po setkání zástupci Městského lidového kongresu ve skupinách zakotvili ve skupinách s příslušnými osobami odpovědnými za Úřad pro sanaci životního prostředí a podrobně projednali příslušné podrobnosti a plán hodnocení a provádění. (Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).