Auto

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu

souhrn

12. června je „Světový den bez dětské práce“ stanovený Mezinárodní organizací práce. Nedávno zahájila Tangxia Town speciální kampaň na boj proti nelegálnímu zaměstnávání. Podniky, které nelegálně využívají dětskou práci, dostanou pokutu ve výši nejméně 5 000 juanů za dítě měsíčně. Aby se blížícím letním prázdninám zabránilo, aby jednotlivé společnosti využily příležitosti k náboru letních pracovníků, nelegálně využívají nezletilé pracovníky. Příslušná oddělení města Tangxia budou organizovat nábor dětí

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu-0

  12.

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu-1

   června je „Světový den bez dětské práce“ stanovený Mezinárodní organizací práce. Nedávno zahájila Tangxia Town speciální kampaň na boj proti nelegálnímu zaměstnávání. Podniky, které nelegálně využívají dětskou práci, dostanou pokutu ve výši nejméně 5 000 juanů za dítě měsíčně.

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu-2

   Aby se blížícím letním prázdninám zabránilo, aby jednotlivé společnosti využily příležitosti k náboru letních pracovníků, nelegálně využívají nezletilé pracovníky. Příslušná oddělení města Tangxia budou organizovat a provádět nábor a využívání dětské práce “Inspekce se zaměřují na společnosti se „třemi osobami, které nejsou zaměstnanci“ a inspekce se provádějí v podnicích s vysokým podílem lidské práce, jako je obuvnictví, elektronika a stravování, v soukromých malých podnicích a v nelicencovaných a nelicencovaných podnicích. práce a zda existují nucené nezletilé práce. Komplexní inspekce práce a zda nedoplatky mezd zaměstnancům atd.

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu-3

   Kromě zvláštních inspekcíÚřad pro lidské zdroje Tangxia také široce prosazoval „Dongguan City Reporting Introduction and Reward Measures for the Use of Child Labour Violations“ pro komunity a podniky. Podle této metody, pokud zaměstnavatel ohlásí nelegální použití dětské práce, počet osob kteří využívají dětskou práci, budou podle zprávy ověřeni.

Pozor, občané Dongguanu! Nahlaste využití dětské práce a získejte cenu 1 000 juanů na osobu-4

Informátor bude odměněn odměnou 1 000 juanů, maximálně 5 000 juanů. Nahlásit nezákonné zavedení dětské práce jednotkami a jednotlivci,Po ověření bude každý případ odměněn 1 000 juanů. .