Auto

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti

souhrn

Zprávy CCTV: V pekingském středisku krve Červeného kříže existuje speciální tým - Vzácný krevní typ lásky domů. Jedná se o pečující skupinu složenou z RH negativních dárců krve. Před deseti lety podstoupila Wang Tong, vysokoškolská studentka se vzácnou krevní skupinou, rozsáhlou operaci a požádala občany Pekingu, aby pomohli její rodině najít krev. Bývalý pacient se vzácným onemocněním jater krevní skupiny měl své vlastní dítě

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-0

 Zprávy CCTV: V pekingském středisku krve Červeného kříže existuje speciální tým - Vzácný krevní typ lásky domů. Jedná se o pečující skupinu složenou z RH negativních dárců krve. Před deseti lety podstoupila Wang Tong, vysokoškolská studentka se vzácnou krevní skupinou, rozsáhlou operaci a požádala občany Pekingu, aby pomohli její rodině najít krev. Bývalý pacient se vzácným onemocněním jater krevní skupiny měl své vlastní dítě.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-1

  Byl to víkend, kdy jsme potkali Wang Tonga. Ona a její rodiče jsou doma se svým dítětem, které je jen sto dní staré. Obraz je vřelý a příjemný.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-2

  Pro Wang Tong to bylo nepředstavitelné, protože před deseti lety podstoupila transplantaci jater živého dárce kvůli akutnímu selhání jater.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-3

  Lin Dongdong, zástupce ředitele Centra všeobecné chirurgie v nemocnici You'an přidružené k Capital Medical University: Její krevní skupina je docela zvláštní. Je to RH-negativní typ O.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-4

  Ani centrální krevní stanice, ani my nemáme dostatek krve, abychom operaci zaručili.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-5

  Později byla zahájena celospolečenská fundraisingová kampaň. Aby zachránila život Wang Tongové, krevní stanice se snažila najít pro svou operaci 2400 ml červených krvinek, 5000 ml plazmy a jednotku krevních destiček. Když už mluvíme o této události, Han Bing, člen rodiny milující vzácnou krevní skupinu, který v té době přišel darovat krev, má stále čerstvé vzpomínky.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-6

 Dárce krve Han Bing, člen Love Family of Rare Blood Types, Han Bing: Byl jsem velmi nervózní a zeptal jsem se, jestli mám čas. Řekl jsem ano, okamžitě jsem spěchal do nemocnice a dokončil celé darování krve. V té době také centrum mobilizovalo vše, co jsme mohli včas darovat. Tímto způsobem operace proběhla hladce a Wang Tong dostal druhý život.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-7

 Letos Wang Tong úspěšně porodila zdravé dítě mužského pohlaví pod ochranou podpory života členů Love Family. Wang Tong: Vím, že poté, co jsem otěhotněla, jsem mnohokrát šla do nemocnice a řekla, že mi musí pomoci zaručit tuto krev, protože může dojít k nehodám. Zhu Yunxia, ​​zástupce ředitele mateřského a dětského centra nemocnice You'an přidružené k Capital Medical University: Poté, co jsme připravili krev, provedli jsme operaci.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-8

 Po připravené bitvě je výsledkem úplné vítězství a matky a děti jsou v bezpečí. Když jsme natáčeli a pohovorovali v domě Wang Tongové, zeptal jsem se jí, že od operace náhrady jater uplynulo tolik let.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-9

  Možná by mnoho lidí nechtělo být znovu zmiňováno.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-10

  Nevadilo by vám to? Wang Tong: Myslím, že to není nic, dokážu sám vyprávět skutečný příběh,Myslím, že to může být více propagováno a myslím si, že je to také způsob, jak dát společnosti zpět, aby každý mohl mít více lásky a zachránit více životů. Pokud mohu pomoci, vyprávějte to každému prostřednictvím svého vlastního příběhu. poskytl určitý příspěvek.

【Světový den dárců krve · Novinky】 Wang Tong: Přihlaste se, abyste se vrátili společnosti-11

.