Soutěž

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů

souhrn

Začalo se to u soudu vztahovat pouze na ochranu majetku. Ve srovnání s jinými institucemi se kroky banky Zheshang Bank zdají být pomalejší. 6. srpna ukázalo občanskoprávní rozhodnutí zveřejněné společností China Judgment Document Network, že Zheshang Bank podala u soudu žádost o ochranu majetku z důvodu sporu o smlouvu o finanční půjčce a požadovala zmrazení LeTV Sports Culture Industry Development (Beijing) Co., Ltd. (dále jen „LeTV

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-0

 Začalo se to u soudu vztahovat pouze na ochranu majetku. Ve srovnání s jinými institucemi se kroky banky Zheshang Bank zdají být pomalejší.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-1

  6. srpna ukázalo občanskoprávní rozhodnutí zveřejněné společností China Judgment Document Network, že Zheshang Bank podala u soudu žádost o ochranu majetku z důvodu sporu o smlouvu o finanční půjčce a požadovala zmrazení LeTV Sports Culture Industry Development (Beijing) Co. , Ltd. (dále jen „LeEco Sports "), Jia Yueting, LeEco Holdings (Beijing) Co.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-2

 , Ltd.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-3

  („ LeEco Holdings ") a Xiamen Octopus Interactive Network Technology Co. , Ltd. (dále jen„ Xiamen Octopus Interactive ") celkem 206 milionů juanů v bankovních vkladech nebo zabavené nebo zabavené jiné ekvivalenty Majetek.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-4

  Rozsudek výše uvedeného občanského rozhodnutí je 27. července tohoto roku a žadatelem je pekingská pobočka China Zheshang Bank Co. , Ltd.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-5

 Při přezkumu rozhodl Čtvrtý střední lidový soud v Pekingu, že žádost pekingské pobočky žalobkyně Zheshang Bank Co. , Ltd. je v souladu s ustanoveními zákona a rozhodl, že majetek LeTV Sports, Jia Yueting, LeTV Holdings, a Xiamen Octopus Interactive by měly být zabaveny, zabaveny a zmrazeny.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-6

  206039146,1 juanů. Doba zmrazení bankovních vkladů je jeden rok,Lhůta pro uzavření movitého majetku je dva roky a lhůta pro uzavření nemovitého majetku a zmrazení dalších majetkových práv tři roky. Začalo se to u soudu vztahovat pouze na ochranu majetku.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-7

  Ve srovnání s jinými institucemi se kroky banky Zheshang Bank zdají být pomalejší. Veřejné informace ukazují, že již 26. června 2017 požádala pobočka China Merchants Bank Shanghai Chuanbei u Šanghajského vyššího lidového soudu o ochranu majetku.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-8

 Žádost o zmrazení aktiv společností spřízněných s LeTV a Jia Yuetinga a jeho manželky v celkové výši 1,23 miliardy juanů. Aplikace China Merchants Bank otevřela vrchol ledovce dluhu LeEco. Od té doby mnoho „zastřelených“ finančních institucí požádalo o uchování aktiv.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-9

  V lednu letošního roku vydala LeTV oznámení, že přidružená společnost ovládaná Jia Yuetingem měla zůstatek 75 kvůli přidružené společnosti kótované společnosti.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-10

 3,1 miliardy juanů. Poté tým pro zpracování dluhů LeTV vydal prohlášení prostřednictvím oficiálního účtu WeChat společnosti LeTV Holdings s uvedením, že některé záležitosti uvedené v oznámení byly neúplné. Po předběžných výpočtech se očekává výše splácení požadovaná spřízněnými stranami, jako je LeTV Holdings být asi 6 miliard juanů.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-11

  Za zmínku stojí, že v lednu tohoto roku Jia Yueting jednou uvedla na svém osobním veřejném účtu WeChat,Bude splácet dluhy vůči společnostem kótovaným na burze prodejem aktiv za účelem získání finančních prostředků a splácením dluhů aktivy.

Zheshang Bank žalovala o zmrazení společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších aktiv ve výši 206 milionů juanů-12

Existují však zprávy, že kromě soudního zmrazení akcií Jia Yueting v kótovaných společnostech byla zmrazena i aktiva systému nekótovaných společností a aktiva k prodeji jsou velmi omezená. (Reportérka mezinárodního finančního zpravodajství Chen Shengjie) odpovědný redaktor:Populární doporučení Yang Qun Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).