Auto

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů

souhrn

4. ročník Tour of Qinghai Lake (International) Electric Vehicle Challenge bude dokončen od 20. do 22. června tématem „Journey of Heaven“ kolem jezera. Celá etapa je dlouhá přibližně 718,8 kilometrů, celkem má devět etap. Ve 3denním kole soutěže o hodnocení jezer je průměrný denní počet kilometrů více než 230 kilometrů a nadmořská výška je 2000 metrů - 3408 metrů. Přírodní podmínky jako je silná zima, déšť a sníh a výškový rozdíl

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-0

  4. ročník Tour of Qinghai Lake (International) Electric Vehicle Challenge bude dokončen od 20. do 22. června tématem „Journey of Heaven“ kolem jezera.

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-1

   Celá trasa má zhruba 718,8 kilometrů a celkem má 9 etap. V třídenním kole soutěže o hodnocení jezer je průměrný denní počet kilometrů více než 230 kilometrů a nadmořská výška je 2000 metrů - 3408 metrů.

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-2

   etapy jako silná zima, déšť a sníh a pokles nadmořské výšky,Komplexní výkon elektrických vozidel bude přísně testován. Xining je začátek a konec této akce. Výzva se bude konat 20. června současně se zahajovacím ceremoniálem „Veletrhu mládeže“.

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-3

   Odjíždí z Xining Qinghai Grand Theatre, kolem řeky Daotang, Erlangjian, řeky Black Horse, Chaka Salt Lake, Tianjun, Niaodao, Gangcha a Atomic City se vrátily do velkého divadla Qinghai 22.

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-4

   večer. Bude se konat slavnostní sbírání automobilů a slavnostní předávání cen. Rozumí se, že tato výzva má 14 profesionálních ocenění včetně nejlepší vytrvalosti, nejlepší schopnosti rychlého nabíjení, nejlepší schopnosti úspory energie, nejlepší lezecké schopnosti a nejlepší schopnosti brodit, stejně jako několik organizačních výborů.

Letošní výzva pro elektromobily má zhruba 718,8 kilometrů-5

Aby byla zajištěna spravedlnost a spravedlnost testovacího projektu, vyzvala výzva pod vedením ministerstva pro vědu a technologii Čínské výzkumné centrum automobilové technologie,Více než 10 odborníků a vědců a nových odborníků na odvětví energetických baterií z autoritativních institucí, jako je China Automotive Engineering Research Institute, National Electric Vehicle Major Project Supervision Expert Group, School of Automotive Engineering of Tongji University, and the Department of Automotive Engineering of Univerzita Tsinghua vytvořila Výbor pro technickou kontrolu výzev pro elektrická vozidla. Zúčastněná vozidla budou profesionální, přísná, vědecká,Spravedlivé a nestranné hodnocení. (Xing Manyu).