Zábava

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování

souhrn

12. června přišel do Yunnanu výzkumný tým Centra pro výzkum rozvoje státní rady, aby prošetřil makroekonomickou situaci, novou výstavbu urbanizace a otevírání se vnějšímu světu a další hospodářský a sociální vývoj. Tajemník zemského výboru strany Chen Hao se setkal s Wangem Anshunem, vedoucím výzkumného týmu a tajemníkem skupiny pro vedení strany Centra pro výzkum rozvoje státní rady, a krátce představil hospodářský a sociální rozvoj Yunnanu výzkumný tým.Doufám, že národní výzkumné středisko bude i nadále rozvíjet naši provincii

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování-0

  12. června přišel do Yunnanu výzkumný tým Centra pro výzkum rozvoje státní rady, aby prošetřil makroekonomickou situaci, novou výstavbu urbanizace a otevírání se vnějšímu světu a další hospodářský a sociální vývoj. Tajemník zemského výboru strany Chen Hao se setkal s Wangem Anshunem, vedoucím výzkumného týmu a tajemníkem skupiny pro vedení strany Centra pro výzkum rozvoje státní rady, a krátce představil hospodářský a sociální rozvoj Yunnanu výzkumný tým.

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování-1

  Doufáme, že Národní výzkumné středisko bude i nadále poskytovat rady a pomoc při rozvoji naší provincie a poskytovat cenné rady a návrhy. Na sympoziu o analýze ekonomické situace, které uspořádal výzkumný tým v provincii Yunnan a městě Kunming, si Wang Anshun vyslechl pracovní zprávy od příslušných provinčních oddělení a města Kunming. Poukázal na to, že výbor provinční strany Yunnan a zemská vláda pod silným vedením ústředního výboru strany a státní rady,Vědomě implementovat nové postavení a nové požadavky generálního tajemníka Jinpinga na rozvoj Yunnanu, vést obyvatele všech etnických skupin v provincii k inovacím a překonávání potíží a dosáhnout uspokojivých výsledků.

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování-2

   Přestože rozvoj Yunnanu stále čelí určitým obtížím a problémům, celá provincie jasně rozumí závažným výzvám, kterým čelí realizace „vysokého rozvoje a stabilního rozvoje“, a navrhla účinná opatření. V dalším kroku doufám, že Yunnan promění tlak v hnací sílu a výzvy v příležitosti a bude si i nadále udržovat dobrou dynamiku hospodářského a sociálního rozvoje.

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování-3

   Zpráva naší provincie poukázala na to, že od začátku tohoto roku se celá provincie drží obecného tónu hledání pokroku při zachování stability, prohloubila strukturální reformy na straně nabídky a koordinované úsilí na podporu stabilního růstu, podpory reforem, úpravy struktur a prospívat živobytí lidíPokud jde o různé úkoly v oblasti prevence rizik, dosáhl ekonomický a sociální rozvoj Yunnanu v posledních letech vzácného „dobrého začátku“. Ve druhé polovině roku bude Yunnan nadále budovat pevný základ pro „stabilitu“ a bude usilovat o „pokrok“, podporovat stabilní a zdravý ekonomický rozvoj a sociální harmonii a stabilitu, dokončit roční cíl a úkol zmírňování chudoby, a vítáme vítězství 19. národního kongresu Komunistické strany Číny s vynikajícími výsledky. Symposiu předsedal Long Guoqiang, zástupce ředitele Státního výboru pro výzkumné středisko pro rozvoj, a Dong Hua učinil zprávu.

Výzkumný tým Vývojového výzkumného střediska Státní rady přišel do Yunnanu k vyšetřování-4

Schůzky se zúčastnili Cheng Lianyuan a He Jinping. .