Domácí

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou

souhrn

12. června se náměstek ministra provinčního stranického výboru a guvernér Ruan Chengfa setkali s Danem Minem, ministrem obchodu Myanmaru, a jeho stranou v Kunmingu. Ruan Chengfa přivítal Dana Min a jeho doprovod na výstavě komodit v Jižní Asii a jihovýchodní Asii v roce 2017 a na veletrhu investic a veletrhu. Řekl, že Čína a Myanmar mají hluboké přátelství paukphaw a výměny na vysoké úrovni mezi Čínou a Myanmarem jsou blízko; Yunnan a Myanmar jsou spojeny horami a řekami.Výměny a spolupráce mezi Myanmarem a Yunnanem

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou-0

  12. června se náměstek ministra provinčního stranického výboru a guvernér Ruan Chengfa setkali s Danem Minem, ministrem obchodu Myanmaru, a jeho stranou v Kunmingu. Ruan Chengfa přivítal Dana Min a jeho doprovod na výstavě komodit v Jižní Asii a jihovýchodní Asii v roce 2017 a na veletrhu investic a veletrhu. Řekl, že Čína a Myanmar mají hluboké přátelství paukphaw a výměny na vysoké úrovni mezi Čínou a Myanmarem jsou blízko; Yunnan a Myanmar jsou spojeny horami a řekami.

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou-1

  Vedoucí představitelé obou zemí vysoce oceňují výměny a spolupráci mezi Myanmarem a Yunnanem a pragmatická spolupráce mezi oběma stranami přinesla plodné výsledky.

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou-2

   Doufáme, že obě strany využijí hlavních příležitostí v rozvoji výstavby „pásu a silnice“ a využijí platformy, jako jsou obchodní jednání, k dalšímu prohloubení výměn a spolupráce v oblasti hospodářství a obchodu, vědy, technologie a kultury, infrastruktury, energie, vzdělání, talenty, lékařství a zdraví atd. Aktivně podporovat budování příhraniční zóny hospodářské spolupráce a neustále prohlubovat přátelské vztahy mezi Yunnanem a Myanmarem.

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou-3

   Yunnan bude realizovat důležitý konsenzus dosažený vůdci obou zemí, posílí komunikaci a konzultace s Myanmarem a urychlí transformaci záměrů spolupráce obou stran na skutečné projekty. Damin poděkoval provincii Yunnan za dlouhodobou podporu a pomoc při rozvoji Myanmaru.

Ruan Chengfa se setkává s myanmarským ministrem obchodu Danem Minem a jeho stranou-4

Řekl, že Myanmar se bude aktivně podílet na výstavbě „Pásu a silnice“, poskytne vhodné podmínky a urychlí praktickou spolupráci s Yunnanem. Vítejte čínské a jüanské podniky, které investují a začínají podnikat v Myanmaru. Setkání se zúčastnili Chen Shun, viceguvernér provincie Yunnan, a Wu Suobo, generální konzul Myanmaru v Kunmingu. .