Průzkum

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení

souhrn

12. června vedl představitel loterijní loterie Gu Yinhua (vpravo) loterijní loterii. 12. června vedl představitel loterijní loterie Gu Yinhua (vpravo) loterijní loterii.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-0

 12.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-1

  června vedl představitel loterijní loterie Gu Yinhua (vpravo) loterijní loterii. Xinjiang Net News (reportér Wang Yuanyuan a fotografická zpráva Jiang Xiao) 12. června, na prvním ceremoniálu přidělování veřejného nájemního bydlení v Urumči, obyvatel veřejného nájemního bydlení Li Fuli viděl, že jeho jméno na velké obrazovce odpovídá domu v Badaowanu. .

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-2

  Po úpravě metody přidělení loterieLi Fuli se bude moci odbavit odpoledne 12. hodiny, čímž ušetří nejméně půl roku času než dříve.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-3

  V ten den získalo 391 rodin s nízkými příjmy s nízkými příjmy veřejné nájemní bydlení prostřednictvím odpovídající loterijní alokace bydlení. Výpisy veřejného nájemního bydlení jsou soustředěny hlavně v okrese Shayibake a v okrese Shuimogou, z nichž všechny jsou vysoké.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-4

  Na 13.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-5

  ceremoniálu distribuce loterií o bydlení v Urumči,Reportérka se dozvěděla, že po přezkoumání Úřadem pro zabezpečení bydlení a správu nemovitostí u rodin s nízkými příjmy, které se ucházely o veřejné nájemní bydlení s nízkými příjmy před 5. červnem 2017, existuje 391 rodin, které splňují záruku pro nízkopříjmové bydlení pro veřejnost nájemní bydlení.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-6

  Aby bylo zajištěno, že všem rodinám žadatelů bude možné přidělit veřejné nájemní bydlení, bylo na tento ceremoniál loterie poskytnuto celkem 408 bytových jednotek. Zabezpečení městských domů a správa nemovitostí,Ma Xiaodong, zástupkyně ředitele Úřadu pro správu zabezpečení městského bydlení, uvedla, že tento ceremoniál přidělování loterií veřejného nájemního bydlení zcela změní původní způsob, jak rodiny s veřejným nájemním bydlením vybírají domy na místě. Metoda přidělování loterie realizovala korespondenci mezi lidmi a domy, tj. Prostřednictvím systému přidělování loterií se informace o rodině a bydlení vztahující se k veřejnému nájemnímu bydlení na obrazovce počítače nepořádně posouvají.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-7

  Když se potvrdí, že se rolování zastaví,Vytvořte jedinečnou korespondenci mezi personálem a bydlením. Vysokofrekvenční alokace domů, pro rodiny žádající o dostupné bydlení existuje nejméně 10 možností ročně, zatímco původní metoda alokace, 10 příležitostí, vyžaduje čekací dobu 5 let.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-8

  Pro každou rodinu žadatelů jsou příležitosti stejné, cyklus je kratší, účinnost vyšší a spravedlivější je spravedlivější. "Je to fér. Výsledek se objevil na místě.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-9

  Každý odpovídá jedné sadě a neexistuje způsob, jak ji uměle změnit. „Zástupce loterie, Gu Yinhua, řekl, že mu je 60 let a žije se svými dvěma dětmi v domě svého mladšího bratra. Hlavním zdrojem příjmů jsou příjmy z drobných prací dětí. Opravdu chci mít můj vlastní domov.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-10

  Tentokrát se můj sen konečně splnil. Protože je to poprvé, co se koná Alokační metoda čísla loterie odpovídající místnosti,Tentokrát se provádí v rodinách s nízkými příjmy a očekává se, že bude implementována v rodinách se středními příjmy v červenci. Výsledek přiřazení čísla loterie pochází od záruční rodiny do centra správy zabezpečení bydlení v okrese / kraji, řídícího výboru (ulice) nebo komunity, kde se aplikace nachází, po obdržení oznámení o potvrzení nájemného a poté přejděte k jednotce správy bydlení k podpisu postup odbavení.

Alokace veřejného nájemního bydlení ve městě Urumqi poprvé odpovídající loterie pro bydlení-11

Můžete se také přihlásit na webovou stránku Městské správy bydlení a správy nemovitostí,Poté, co se hlavní žadatel zeptá na výsledek přidělení loterie, půjde do bytové jednotky, aby svým průkazem podepsal postup odbavení. Pokud se ve stanovené lhůtě nepodepíše smlouva s bytovou správou, má se za to, že se dům vzdal. Pokud se loterijní rodina domnívá, že tento výpis nemůže splnit jejich přání v oblasti bydlení, může se přímo účastnit dalšího přidělení loterie, aniž by podepsala postup odbavení. .