Finance

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang

souhrn

Za účelem obohacení řady kulturních aktivit „Okouzlujícího harbinského léta“ a podpory harmonie a harmonie sousedství uspořádala včera čtvrť Nangang sérii kulturních aktivit s tématem „Národní jednota a rodina“. Více než tucet obyvatel etnických menšin a téměř 1 000 obyvatel Han z ulic Rongshi se připojili ke komunitě Longtai, aby uspořádali dlouhý stolní hostinu a užili si lidové písně a tance.Přečtěte si národní kulturu společně, celá ulice je prostoupena

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-0

  Za účelem obohacení řady kulturních aktivit „Okouzlujícího harbinského léta“ a podpory harmonie a harmonie sousedství uspořádala včera čtvrť Nangang sérii kulturních aktivit s tématem „Národní jednota a rodina“. Více než tucet obyvatel etnických menšin a téměř 1 000 obyvatel Han z ulic Rongshi se připojili ke komunitě Longtai, aby uspořádali dlouhý stolní hostinu a užili si lidové písně a tance.

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-1

  Při společném čtení národní kultury je celá ulice prostoupena silnou rodinnou náklonností. V oblasti Rongshi v okrese Nangang žije více než deset obyvatel etnických menšin, včetně Mongolů, Manchu, Hui, Ujgurů, Xian, Miao, Li, Xibe a Kazacha.

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-2

   Čtvrť Rongshi uspořádala obyvatele etnických menšin, kteří zde žijí, a 14 cateringových společností umístěných v ulici, aby pečlivě připravili 96 druhů etnických specialit pro každého, aby ochutnali.

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-3

  Na místě konání akce bylo také zřízeno 32 výstavních desek, které každému umožnily cestovat na sever a na jih bez opuštění domova a seznámit se se zvyky a kulturou různých etnických skupin.

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-4

   10 pěveckých a tanečních představení s etnickými charakteristikami, pečlivě připravených obyvateli etnických menšin a komunitními uměleckými týmy, umožňuje lidem skutečně pocítit eleganci etnických menšin.

Tisíce lidí se zúčastnily dlouhého stolního svátku akce „Národní jednota a rodina“ v okrese Nangang-5

Lidoví umělci navíc přinášejí vystoupení na vyfukování cukru a řezání papíru,Nechte obyvatele vidět nekonečné kouzlo nehmotného kulturního dědictví. .