Zdraví

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře

souhrn

Reportér se od vlády okresu Huangyuan v Xining City dozvěděl, že za účelem dalšího obohacení kultury a umění lehkého veslování a podpory rozvoje kulturního cestovního ruchu v okrese Huangyuan bude od 16. do 19. června pořádat kraj „Huangyuan“ Stanice Road Post, s jejím leskem a kouzlem. Qinghai · Huangyuan „Paradian Culture Tourism Festival“ 2017 s tématem Huangyuan Ocenění Pai Lantern. Řada světel Huangyuan je druh lucerny lidového festivalu, který koluje v okrese Huangyuan.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-0

  Reportér se od vlády okresu Huangyuan v Xining City dozvěděl, že za účelem dalšího obohacení kultury a umění lehkého veslování a podpory rozvoje kulturního cestovního ruchu v okrese Huangyuan bude od 16. do 19.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-1

   června pořádat kraj „Huangyuan“ Stanice Road Post, s jejím leskem a kouzlem. Qinghai · Huangyuan „Paradian Culture Tourism Festival“ 2017 s tématem Huangyuan Ocenění Pai Lantern.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-2

   Řada světel Huangyuan je druh lucerny lidového festivalu, který koluje v okrese Huangyuan. Vznikl z billboardové světelné krabice s obchodním názvem, ve které se svíčky zapalovaly a pověsily na dveře obchodního jména, a později se z ní postupně vyvinulo nejrůznější světelné umění se základnami a vzory. Po více než 200 letech peripetií a velkých změn se stala nádhernou květinou v nehmotném kulturním dědictví Qinghai a druhem lidové kultury a umění, které milují všechny etnické skupiny, a je typickým představitelem nehmotného kulturního dědictví.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-3

  Plně odráží rozmanitost a bohatství hehuangské kultury a má vysokou okrasnou, praktickou, sběratelskou a výzkumnou hodnotu. Dne 20. května 2006 byla státní rada Huangyuan schválena státní radou, aby byla zařazena do první várky národních seznamů nehmotného kulturního dědictví. V posledních letech za účelem dalšího posílení kulturního vlivu „Huangyuan Row of Lights“,Za účelem vybudování okresu Huangyuan v „městečku s lehkou řadou“ a „slavném kraji pro kulturní turistiku“, které integruje prohlížení, turistiku a výzkum řadových lamp, přikládá Výbor pro okresní okres Huangyuan a vláda kraje velký význam výkopu a výzkumu umění řadových lamp a kulturu a provádět různé formy kreativních aktivit v oblasti kulturního cestovního ruchu byly založeny na okresních Huancheng East Road, Dongcheng Moat, South Street, Party School Road a Heping Village Heping Village.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-4

  Ulice Pai Deng s tématem párty stylu, čisté vlády a lidové kultury vzbudila silnou odezvu ze všech oblastí života a podpořila rozvoj kulturního cestovního ruchu Huangyuan.

2017 Qinghai · Huangyuan „Paradise Culture Tourism Festival“ se brzy otevře-5

Během festivalu kulturního cestovního ruchu se bude konat slavnostní zahájení festivalu kulturního cestovního ruchu Pai Lantern a výstava festivalu Pai Lantern s tématem „Huang Shui Yuan Hui Deng Hai, přátelé a přátelé z celého světa“ se zaměřením o historii a perspektivách rozvoje okresu Huangyuan. Tematické aktivity, jako jsou velkolepé scénické představení „Horské city, městské zájmy a rým světla“, úzce kombinují výzkum kultury světelných řádků s různými formami kreativních kulturních aktivit, aby se rozšířila popularita a vnější vliv Huangyuan a podporovat kulturu Huangyuan Integrovaný rozvoj cestovního ruchu. (Chen Xi).