Společnost

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu

souhrn

Zprávy z Dongguan Time Network Včera v areálu Dongguan skončily 4denní první soutěž v průzkumu a mapování provincie Guangdong v oboru profesionálních dovedností v oboru geografického informačního průmyslu a pátý národní průzkum a mapování soutěže v oblasti profesionálních dovedností v oboru geografického informačního průmyslu v provincii Guangdong. školy Sun Hua College of Sun Yat-sen University. Tato soutěž představuje nejvyšší úroveň odvětví geografického průzkumu a mapování v provincii Kuang-tung.Soutěžní inženýrský průzkum a soutěž v kartografii

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu-0

  Zprávy z Dongguan Time Network Včera v areálu Dongguan skončily 4denní první soutěž v průzkumu a mapování provincie Guangdong v oboru profesionálních dovedností v oboru geografického informačního průmyslu a pátý národní průzkum a mapování soutěže v oblasti profesionálních dovedností v oboru geografického informačního průmyslu v provincii Guangdong. školy Sun Hua College of Sun Yat-sen University.

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu-1

   Tato soutěž představuje nejvyšší úroveň odvětví geografického průzkumu a mapování v provincii Kuang-tung. Standardy soutěže pro technické zaměření a kartografické mapování položek soutěže budou formulovány v souladu s požadavky národní soutěže dovedností a na základě situace v provincii Kuang-tung. Soutěže se zúčastnilo celkem 86 zúčastněných týmů ze 48 jednotek a téměř 300 lidí. Po 4 dnech tvrdé konkurence zvítězil v provincii Guangdong Institut geodetického a mapovacího průzkumu a mapování města Guangzhou v soutěži inženýrského průzkumu a v soutěži map v Guangzhou.

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu-2

  První cena týmu "; Fan Huihui z provinčního institutu geodetického a mapového průzkumu a mapování v Guangdongu získal první místo v soutěži inženýrských průzkumů a komise pro městské zdroje a plánování v Guangzhou získala první místo v soutěži o kartografii. každá soutěž doporučila vyhlásit „provincii Kuang-tung“ 1. medaili za práci “, první soutěžící doporučila vyhlásit„ 8. března nositelku rudého praporu provincie Kuang-tung “.

V Dongguanu se konala první soutěž v odborných dovednostech a mapování v geografickém informačním průmyslu-3

.