Regionální

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce

souhrn

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-0

 Navrhovatel nepodal petici a při podpisu demoliční smlouvy byla také vyslána vlaječka; paní, která dala personálu „zavřené dveře“, dveře nejen otevřela a podepsala dohodu, ale také pšenici napařila, vyrobila studené koláče a pozvala členové pracovní skupiny, aby se vrátili domů. Ochutnávka . .

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-1

 . Vejděte do Levy Office komplexního léčebného projektu Yuquan sekce řeky Zhadagai, klíčového projektu v našem městě,Příběhy oteplování srdce jeden po druhém. Když už mluvíme o řece Zhadagai, na památku lidí z Hohhotu to byla kdysi „Matka řeka“ města Enze Wanmin, s celkovou délkou více než deset kilometrů, tekoucí ze severu na jih okresem Huimin a Yuquan District.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-2

  Každé léto mohou lidé žijící u řeky slyšet kvákání žab ve zurčící vodě, když jsou na nábřeží, užívají si chladu nebo se procházejí. Můžete také vidět létající netopýry. Se zrychlením urbanizace a přílivem velkého počtu cizích lidí se domácí odpadky podél břehů řeky rok od roku zvyšovaly.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-3

  Ekologické prostředí řeky Zadagai bylo vážně poškozeno. Hohhot) verze „Longxugou“.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-4

  Sanace je nezbytná. V květnu 2009 bylo zahájeno zdokonalování muslimské části řeky Zhadagai, která byla důležitou součástí projektu výstavby vodního systému ve městě a výsledků bylo dosaženo počátkem roku 2013. Během tohoto období proběhlo nabídkové řízení na projekt komplexní renovace části Yuquan na řece Zhadagai, ačkoli nabídku vyhrály některé společnosti, které kvůli zeměpisné poloze a tržním faktorům nemohly pokračovat podle plánu. V roce 2016 v souladu s cílem vybudovat „prvotřídní hlavní město“ realizoval městský výbor strany a samospráva projekt „Pět řek a dvě nádrže“.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-5

  Postupnou obnovou a rekonstrukcí prostředí budovy na obou po stranách Yuquanského úseku řeky Zhadagai byla postupně spojena silnice Binhe. Postavte ji do řeky ekologie, kultury, vitality, účasti a volného času,Výsledkem je krásné nábřeží obklopené vrbovým stínem. Komplexní projekt léčby části Yuquan na řece Zhadagai začíná od severního mostu Ordos Street Nursing Home Bridge k jihu Xiaoheihe o celkové délce 5,2 kilometrů.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-6

  Vyvlastnění v celé linii zahrnuje 1 město a dva podřízené okresy kanceláře (Xiaoheihe Town, Xicaiyuan, Ordos Road Subdistrict Office) K dispozici je 6 správních vesnic (Nanyingzi,Xierdaohe, Xishuimo, Beiyuan, Xiyuan, Xiwayao) a dvě komunity (komunita Bayanwusu, komunita Lvshujingyuan). První fáze projektu zahrnovala vyvlastnění 1 904 bytových dvorů a asi 2 680 domácností a druhá fáze projektu zahrnovala vyvlastnění 1 920 bytových dvorů. Bude však také obtížné prosadit projekt Huimin kvůli neznalosti lidí nebo dokonce nepochopení politik.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-7

 Wu Jun, ředitel vyvlastňovacího úřadu komplexního projektu léčby části Yuquan na řece Zhadagai, novinářům řekl, že demoliční práce mají obvykle začátek a konec „dvoucípého“ typu obtíží, které je třeba pokročit, což vyžaduje postup zaměstnanci podílející se na přemístění, aby práci zopakovali. Udělejte to, opakujte to, pokud to budete opakovat, pokud to uděláte srdcem, masy to jednoho dne pochopí.

Komplexní správa úseku Yuquan řeky Zhadagai probíhá hladce-8

 Wu Jun uvedl, že dlouholetý obyvatel s příjmením Chang žijící ve vesnici Xierdaohe uspořádal několik petic podobných lidí v okolí, protože nerozuměl demoliční politice.

  Poté, co se dozvěděl o situaci, zástupce velitele projektu Wang Lizhong několikrát šel do domu, aby s nimi komunikoval, trpělivě vysvětlil politiku a poslouchal jejich hlasy. Nakonec se organizátor petice nejen ujal vedení při podpisu dohody ,Vlajka byla také zaslána do sběrné kanceláře.

  Příběh 73leté madam Ma, kdy nechal více než tucet pracovníků relokačního týmu „zavřít dveře“, není ve vyvlastňovací kanceláři nic nového.

  Wang Yongming, ředitel pozemkového a zdrojového úřadu okresního úřadu Xicaiyuan v okrese Yuquan, novinářům řekl, že v tomto případě musí mít starší lidé uzly a je nutné s nimi pozorně komunikovat, aby se odvázali. Jednou dvakrát,Jeden den nebo dva dny, nakonec, po více než deseti dnech péče, pomoci a podrobného vysvětlení, starý muž nakonec podepsal dohodu před festivalem dračích lodí. V den festivalu dračích lodí připravil studené koláče a dušenou rýži a zavolal personál, aby se najedl doma.

  Cheng Zhongzhong, vrchní velitel komplexního projektu čištění části Yuquan na řece Zhadagai a zástupce vedoucího okresu Yuquan, uvedl, že demoliční práce byly spojeny s likvidací nemovitostí. V souladu se zásadou měření až do konce s jedním vládcem a v souladu s příslušnými politikami budou vyvlastnění vesničané přesídleni kombinací peněžní kompenzace a vedením nákupu stávajících domů v okolních developerských projektech.

  První fáze projektu začala od května 2016 do současnosti a celkem bylo podepsáno 2637 domácností s vyvlastňovacími smlouvami a vyvlastněná stavební plocha je asi 303 600 metrů čtverečních. Druhá fáze projektu bude přemístěna od konce března tohoto roku.

 Doposud podepsalo smlouvy téměř 500 domácností. Projekt protipovodňové ochrany řek byl oficiálně zahájen 28. března letošního roku, přičemž vytěženo bylo přibližně 810 000 metrů kubických zemních prací a bylo dokončeno 60% z celkového množství přepravovaných zemních prací; 16 000 metrů čtverečních projektů kontroly prosakování koryta byly dokončeny, s kameny Dlažba má rozlohu přibližně 8 560 metrů čtverečních, projekt vylití betonového základu ochrany břehu je 1 200 metrů krychlových;Projekt přehrady s plynovým štítem vstoupil na staveniště, probíhají výkopové a srážkové operace, projekt městské komunikace prochází výstavbou potrubí a do projektu byl také zařazen projekt ekologizace krajiny.

  Očekává se, že bude v zásadě dokončen do konce července. Věřím, že v blízké budoucnosti můžete stále slyšet křiklavé žáby kvákající ve zurčící vodě, když jdete na břeh řeky nebo si užíváte chladu nebo se procházíte. Stále můžete vidět létající netopýry . .

 .

.