Průmysl

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 13. června v 11 hodin. Pouliční obchody vždy zaujímaly jedinečnou plánovací výhodu. Plné průčelí obchodů, které tentokrát zahájily Xinjiang a City, slouží nejen stálým obyvatelům komunity, ale také obyvatelům měst mimo komunitu. Publikum služeb je široké, zejména pouliční obchody, které se spoléhají na provoz a tok lidí .Tok provozu, obchody mají absolutní

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější-0

  Web Hualong. com ohlásil 13.

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější-1

   června v 11 hodin. Pouliční obchody vždy zaujímaly jedinečnou plánovací výhodu. Plné průčelí obchodů, které tentokrát zahájily Xinjiang a City, slouží nejen stálým obyvatelům komunity, ale také obyvatelům měst mimo komunitu.

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější-2

   Publikum služeb je široké, zejména pouliční obchody, které se spoléhají na provoz a tok lidí . Tok provozu, obchody mají absolutní přitažlivost pro tok lidí. Popularita 26 milionů velké komunity ve vlastnictví Xinjiang Yucheng a stabilní spotřeba asi 2 000 domů na vysoké úrovni ve výškových domech poskytují silnou záruku bohatství obchodů. Vysoký nákladový výkon, flexibilní obchodní formát Ve srovnání s tradičními velkými obchodními centry mají komunitní obchody jednoduché obchodní formáty.

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější-3

  Obtížnost investičního provozu je nízká a v očích malých a středních investorů je „sladká a sladká“.

Komunitní obchody Longhu vydělávají peníze, Xinjiang a plné průčelí města jsou spolehlivější-4

   Rozumí se, že oblast obchodů v Sin-ťiangu a městské komunitě je mezi 60 m2 a 130 m2 a obchodní formát lze kdykoli vyměnit podle potřeb okolních zákazníků, jako jsou restaurace, samoobsluhy, banky atd. se stabilními skupinami zákazníků a relativně nízkým nájemným.

   Hbitost a přehled o trhu,Na druhou stranu také zaručuje vytvoření komerčních památek v komunitách Xinjiang a Cheng. Záruka síly a vyhlídek Jezero Guanglong se vždy těšilo vysoké pověsti v komerčním budování.

   Vyvíjelo nejen velké podniky jako „Tianjie“ a „Xingyuehui“, ale také vytvářelo vynikající výsledky při budování komunitních obchodů, jako jsou Longhu Crystal Li Komunitní obchody ve městě, Longhu Zidu City,Podporovala obchodní rozvoj nového podloubí a stala se mezníkem v existenci. Longfor se nyní bude znovu snažit v komunitních obchodech vytvořit nový orientační bod v sousedství Xinjiang a City, o kterém lze říci, že přidává bohatství a obchodní příležitosti pro malé a střední investory. Uvádí se, že komunitní obchod spuštěný společností Longfor je tentokrát první koncentrovanou komerční oblastí v Sin-ťiangu a městě, která kreativně rozděluje Central Life Street,Jianghu Food Street, Scenery Leisure Street a další tři tematické ulice, v budoucnu se stane první vyspělou a horkou centrální obchodní ulicí, bez níž se lidé kolem neobejdou.

Informace o prodeji: Mezník spotřeby v sousedství velké komunity 10 000 domácností, Sin-ťiang a městská výstavba přibližně 60 metrů čtverečních ~ 130 metrů čtverečních, všechny přední obchody nadále prodávají horké, město je velmi horké, nízké a vysoké konfigurace,Využijte zajištěný obchod před domem. . Poradenská horká linka: 023-67505222.