Živobytí

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“

souhrn

Tianshan Net News (korespondent Liu Xinxian Wu Maier Shatar): "Je dobré, pokud neexistují žádné zdravotní problémy. Nyní jsou politiky strany opravdu dobré. Nejenže existují dotace na zemědělství, návštěvu lékaře a stavbu domu, ale nyní také také nám dejte každý rok zdarma. Fyzikální vyšetření nám dalo lidem záruku ve všech aspektech. “12. června vesničan ve vesnici Yuqikat Village, Yuqikat Township v okrese Xinhe, který právě obdržel fyzickou prohlídku z nemocnice v městečku

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-0

  Tianshan Net News (korespondent Liu Xinxian Wu Maier Shatar): "Je dobré, pokud neexistují žádné zdravotní problémy. Nyní je politika strany opravdu dobrá. Nejenže existují dotace na zemědělství, návštěvu lékaře a stavbu domu, ale nyní jsme také nám každý rok dejte bezplatně. Fyzikální vyšetření nám lidem poskytlo záruku ve všech aspektech.

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-1

   “12. června vesničan z vesnice Yuqikat Village, Yuqikat Township, Xinhe County, který právě obdržel fyzickou prohlídku z nemocnice města řekl šťastně. V posledních několika dnech autor viděl ve 3 zdravotnických zařízeních na úrovni krajů a 7 zdravotnických střediscích v okrese Xinhe, kde se obyvatelé brzy ráno seřadili v různých lékařských vyšetřovacích střediscích, aby se zaregistrovali, provedli krevní testy, změřili krevní tlak. Práce probíhají řádně.

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-2

   Mezi položky fyzického vyšetření patří obecná vyšetření, jako je tělesná teplota, puls, krevní tlak, interní lékařství, ORL a schopnost aktivity atd. Zahrnuje také pomocná vyšetření, jako je krevní rutina, funkce jater, funkce ledvin, elektrokardiogram a B-ultrazvuk. Rozumí se, že od úplného zahájení národního projektu bezplatných zdravotních prohlídek přijaly lékařské systémy v okrese Xinhe kombinaci klasifikovaných kontrol, centralizovaných kontrol a aktivní přepravy speciálních populací, aby zajistily, že lidé všechny etnické skupiny v kraji mohou včas využívat výhody strany a vlády. Přínos pro politiku lidí.

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-3

  Během fyzického vyšetření zdravotnický personál trpělivě poskytoval zdravotní péči široké veřejnosti, přijímal konzultace mas a pomáhal pacientům s těžkými a těžkými nemocemi přejít na další vyšetření a léčbu do zdravotnických zařízení vyšší úrovně, aby bylo dosaženo včasného odhalení , včasná diagnóza a včasná léčba, od 10.

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-4

   června Ve stejný den podstoupilo fyzické vyšetření 7635 lidí v kraji. Ren Weiqing, ředitel komise pro zdraví a plánování v kraji Xinhe County, řekl:V letošním roce bude podle formy prvního hospodaření a pastevectví snadné první a potom obtížné, nejprve blízké a vzdálené, v kombinaci s požadavky „projektu zmírnění chudoby“, kombinace centralizované lékařské prohlídky a lékařské prohlídky na místě budou přijati a obyvatelé měst a venkova budou vybízeni k návratu do registrovaného trvalého pobytu na základě fyzické prohlídky v blízkosti jejich bydliště. Pro zdravotně postižené, osoby s omezenou pohyblivostí a obyvatele na odlehlých místech,Zdravotní střediska ve městech a stanice komunitních zdravotnických služeb organizují personál a vybavení, které přicházejí ke dveřím, aby si objednaly lékařské prohlídky, aby zajistily, že si každý bude užívat tuto zásadu lékařských výhod.

Národní zdravotní vyšetření v okrese Xinhe pořádá pro lidi „deštník“-5

.